TJ DOBRATICE  : PETŘVALD 0:4 ( 0:2 ) !!!!
              90. + 3 Ceremuga 0:4
Rozhodčí : Szkuta – Hrubý, Bednář
Diváci : 153
Dobratice: Tesarčík – Dobiáš, Lýsek, L.Klesniak  (37.Kolář )– Světlík ( 69. Gongol ), Škola, Uherek , Skotnica– Somr ( 86.Březina ), Hlaváč ( 88. Bortlíček ), Causidis    trenér : Martin Blahuta

A je po sérii bez porážky, dnes je naprosto zasloužená a má pachuť debaklu! Neomluvitelná neúčast Bély byla až příliš znát a naše defenziva hořela už ve třetí minutě, ale Huvara ( hrál pod našim trenérem v Hukvaldech ) vychytal Tesarčík. Kdyby se ujala jedna z našich šancí ( 7.minuta Skotnica a 12.minuta Škola ) mohlo utkání vypadat jinak,ale na kdyby se nehraje. Ve 23.minutě zazvonila za Tesarčíkem tyč a hosté měli hru pod kontrolou. A ve 26.minutě se zaslouženě ujímá Petřvald vedení brankou Augustýnka 0:1. O 4 minuty později to už je 0:2, autorem branky je Válek! Pokus o zlepšení ofenzivy a vyztužení defenzivy odnesl Klesniak, kterého nahradil Kolář a na stopéra se zasunul Škola. Do poločasu se už nic nezměnilo a v kabině se vzpomínalo na obrat jako v Brušperku.
A začalo to skvěle. Už po čtrnácti sekundách Hlaváč po akci Skotnici mohl vstřelit kontaktní gól, ale brankář Klečka byl proti. Proti byl i rozhodčí Szkuta, který penaltový zákrok na Skotnicu nechal bez povšimnutí! V 55.minutě Hlaváčova střela neměla gólové parametry. V 59.minutě přichází druhý sporný okamžik v „16“ hostů, Hlaváč je evidentně faulován, ale rozhodčí Szkuta ukazuje pouze ŽK Hlaváčovi ( to právem ) za reakci po neodpískané penaltě ( penaltu potvrdil i AR1 Hrubý )! Po hodině hry mohlo být rozhodnuto, hrubici Tesarčíka hosté však nepotrestali. V 63.minutě se vyznamenal brankář Tesarčík, když zneškodnil šanci Huvara. Další oživení naší hry měl přinést Gongol, který nahradil Světlíka. V 74.minutě Huvar poslal z rohu ne centr, ale téměř střelu a nikým neatakovaný Prudký zvyšuje na 0:3! Osmi gólový Causidis mohl alespoň zmírnit náš debakl v 82.minutě, ale útočná vozba Dobratic zůstala podruhé v sezóně ( ještě v Bystřici ) nulová a závěrečnou hru vabank ještě potrestal v nastaveném čase Ceremuga 0:4!!! Ztracené body tak musíme přivézt za týden ze Sedlišť,ale musíme se zlepšit ve všech směrech.
Martin Blahuta:“ Nejlepší soupeř, se kterým jsme na podzim hráli! Soupeř  vyhrál zaslouženě, protože do toho dal víc než my. Jednotlivce dnes hodnotit nebudu, vše si v týdnu vyříkáme, ale přístup některých hráčů mě hodně zklamal. Prohrát se dá, ale ne takhle, to si naši fanoušci nezasloužili!"

Z WEBU OBCE .... FOTOGALERIE .... WEB. DENÍKU ....

10. kolo - 17.10.2015 15:00

17.10.2015 15:00 6 Čeladná X 14 Bystřice 3 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
17.10.2015 15:00 7 Vratimov X 5 Staré Město 0 : 1 tráva   zápis neuzavřen delegace
17.10.2015 15:00 8 Dolní Datyně X 4 Sedliště 3 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
17.10.2015 15:00 9 Dobratice X 3 Petřvald n. M. 0 : 4 tráva   zápis uzavřen delegace
17.10.2015 15:00 10 Veřovice X 2 Brušperk 2 : 1 Ženklava   zápis uzavřen delegace
17.10.2015 15:00 11 Stonava X 1 B. Albrechtice 1 : 4 tráva   zápis neuzavřen delegace
17.10.2015 15:00 12 Dolní Lutyně X 13 Hrabová 2 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace