11.KOLO SEDLIŠTĚ : TJ DOBRATICE 2:2 ( 1:2 )

50. Krejčok ( penalta )      2:2
Rozhodčí : Sivera Jan - Slaný Jan , Potiorek Aleš
Diváci : 150
Dobratice: Tesarčík – Gongol, Lýsek, L.Klesniak , Dobiáš – Světlík ( 64.Somr ), Kolář ( 89.Bortlíček ), Uherek , Skotnica ( 85.Březina ) –Hlaváč,,Causidis    trenér : Martin Blahuta

Po domácím výprasku od Petřvaldu čekal na svěřence realizačního týmu Blahuta – Causidis poslední tým 1.A. třídy, Majerovy Sedliště. Neuvěřitelně se v průběhu dne měnila trenérovi Dobratic základní sestava, postupně s ní vypadávali zranění či jinak nepoužitelní hráči Béla, Škola,Somr a jen se sebezapřením nastoupili L.Klesniak, Skotnica a Kolář. Přesto už v 19.minutě po brankách Skotnici a Hlaváče potvrzovali hosté pověst nejlepšího týmu na soupeřových hřištích ( po tomto utkání je naše bilance 6 3 2 1 15:7 11 !!! ) a parta kolem kapitána Causidise směřovala k jednoznačnému vítězství. Ve 23.minutě právě Causidis mohl potrestat zaváhání brankáře Šupolíka, ale s jeho lobem si odchovanec „Lipiny“ poradil. A brankář Šupolík čaroval při gólovkách Causidise a Světlíka ze 27 a 28.minuty! A přišel trest z kopačky střídajícího Vlčka a ve 29.minutě to je místo stavu 0:5 hubených 1:2! Do poločasu jsme soupeři mohli přece jen odskočit,ale to by Lýsek ovšem musel tváři v tvář překonat hrdinu zápasu brankáře Šupolíka. A znova Šupolík ve 43.minutě vytlačil standartku Hlaváče na roh a do kabin se šlo za stavu 1:2.
Ve 49.minutě nezdvojili  Klesniak a Lýsek kanonýra Krejčoka a zkušený Lýsek se nechal opít rohlíkem a svoji nekoncentrovanost a nedisciplinovanost hasil v „16“ zbytečným faulem a nepřesný rozhodčí Sivera správně nařídil penaltu Tu Krejčok s přehledem proměnil 2:2.  A začínalo se zbytečně znova! Oba týmu mohly strhnout vedení na svou stranu a po šancích na obou stranách v poměru 2:2 ( Krejčok,Bílek – Gongol,Hlaváč ) se body dělily a tak Dobratice po třetí na podzim získávají bod za remízu 2:2! Říjnová výsledková mizérie pokračuje a zastavit jí můžeme v příštím týdnu, kdy přivítáme nebezpečné Staré Město!

OHLASY Z TISKOVKY Z LAŠSKÉ JIZBY ....

Martin Blahuta:“ Budu se opakovat se zápasem s Albrechticemi(taky 2:2), místo toho abychom v poločase vedli 5:0, pustíme soupeře do poločasu do hry a potom se strachujeme po zbytečném vyrovnání i o bod. Po trablech se sestavou před utkáním, ale je třeba bod vzít s pokorou. V prestižním utkání se Starým Městem si musíme udobřit fanoušky vítězstvím, ale to musíme zabrat, věřím však že se tak stane !
Boris Causidis : První pocit ? Ztráta 2bodů. Místo poločasového vedení 0:4  nabídneme domácím snížení na 1:2 a druhý poločas se již nedostaneme do hry, domácí nás přehrávají a zaslouženě po školáckém zákroku jednoho z naši nejzkušenějších srovnávají z penalty na 2:2 a nakonec můžeme být rádi, že jsme v závěru neinkasovali ještě. Chybí nám zkušenosti, ale dnes jsme zase další získali a příště věřím, že to bude zase lepší. Takže potrénovat a připravit se na domácí utkání !
Patrik Lýsek:“ Úvod zápasu nás zdobila bojovnost a fotbalovost, díky které jsme si zasloužili vedení 0:2, ovšem po mé hrubce, kdy jsem šel laxně do souboje domácí korigovali snadno na 1:2. Ve druhém poločase zůstali řeči o bojovnosti a mlčení v kabině a hned ve třetí minutě 2.poločasu jsem neuhlídal Krejčoka, který získal penaltu po mém nezkušeném zákroku. Zbytek zápasu už byl loterie, kdy se kluci prali statečně, ale vyhrát mohl po šancích jeden i druhý tým. I jeden člověk může ovlivnit zápas tentokrát jsem to byl já, který udělal 2 hrubice. V posledních dvou utkáních pokud se vyvarujeme individuálních chyb, můžeme pomýšlet na dobré výsledky. A všichni v to pevně věříme!“