Rozhodčí : Pobořil Radek - Lakomý Tomáš, Žáček Marek
Dobratice: Tesarčík – Gongol, Lýsek, L.Klesniak , Dobiáš –– Béla , Uherek ,Causidis, Skotnica – Kantor, Hlaváč,   trenér : Martin Blahuta
                 68.Dobiáš – Světlík
                 75.L.Klesniak – Kolář
                 83.Hlaváč – Březina
                 85.Béla – I.Klesniak

Dobratice bojácným výkonem si od prvních minut koledovaly o další výprask a ten taky přišel a výše porážky je ještě milosrdná. Bez inkasované branky jsme vydrželi až do 21.minuty, po nepřesných zakončeních z domácích kopaček se do střelecké listiny zapsal vlastní brankou Béla a domácí zaslouženě vedli 1:0.Druhá branka Čeladné je taky vlastní, odražený míč od tyče si srazil do vlastní sítě brankář Tesarčík a ve 29.minutě svítí na ukazateli skóre stav 2:0. Za celý poločas jsme si nevytvořili snad žádnou šanci a do kabin se tak šlo za ještě přijatelného stavu 2:0.
                      Ve druhém dějství se přece jen hra vyrovnala, defenzivní hráče jsme postupně nahrazovali ofenzivnějšími, jenže směrem dopředu jsme byli úplně jaloví a náš pokus o hru vabank Čeladná trestala a po dvou brankách Neumanna a jedné Špavelka dokráčeli domácí k pohodlné výhře 5:0 a díky skóre se stali právem podzimními mistry 1.A. třídy! Nám se od 7.kola .... nepodařilo zvítězit a z třetího místa jsme se propadli až na osmý flek a na jaře nás čeká boj o udžení soutěže! Do konce roku sehrajeme ještě dvě přípravné utkání  s MFK F-M U19 A U17, kde budeme zkoušet potenciální posily, jednou z nich snad bude i mladíček Kantor ( hostuje u nás z Třince ), který dnes příjemně překvapil a byl jedním z našich nejlepších hráčů.
Martin Blahuta :“Celý tým je totálně z formy, Čeladná hrála skvěle a zaslouženě vyhrála. Výše porážky padá na můj vrub, chtěl jsem střídáním defenzivních hráčů s výsledkem něco udělat a to se hrubě nepovedlo. Závěr podzimu jsme nezvládli a tak bych se ani nedivil, kdyby nastaly nějaké změny!“