81. Kusý 2:2
Rozhodčí : Síkora,Tomeček,Machala
ČK : 90+1 Musil ( nesportovní chování )
Diváci : 40

Palkovice : Smolík - Minarčík,Blahuta ( 46.Poledník,90.Patkaň )J.Merta - Závodný ( 77.Habrnal),Huška,Lesniák,Galásek - Kusý,Musil,Skalický hrající trenér : M.Blahuta

Písek: Matuszný - Křižánek,SZotkwski,Legierski ,Zogata - Liberda,Němec,Bojko,T.Stonawski - P.Kajzar,J.Kajzar trenér : Ligocki

Palkovice si udržely neporazitelnost, ale čtvrtá domácí remiza v řadě (Lučina, Řepiště, Václavovice, Písek) může svěřence hrajícího trenéra Blahuty v konečném účtování mrzet. Písek se ještě taky nevzdává v boji o postupové příčky, což dokazují slova trenéra Ligockého: "bylo vidět, že se střetla mužstva z čela tabulky. remiza je asi spravedlivá, ačkoliv jsme vítězství byli asi blíže, stačilo vydržet 10 minut. Boj na jaře o postup ještě bude zajimavý." Hosté hrozili především z dalekonosných střel kapitána Kajzara, ale v úvodním dějství byly k vidění 2 gólovky domácích, Kusý ovšem trefil břevno a Huška z dobré pozice minul. Domácí do druhé půle posílily útok, ale v 66. minutě po rohovém kopu Kajzara Křižánek otevřel skóre. Naštěstí pro Palkovice už za 2 minuty krásným gólem z trestného kopu vyrovnal Minarčík 1:1. Oba celky chtěly strhnout vítězství na svou stranu a po zmatcích v palkovické obraně Petr Kajzar svým 12. gólem v sezóně opět poslal hosty do vedení 1:2. Tentokrát vedení vydrželo Písku 4 minuty, než Kusý srovnal na konečných a pro oba celky zasloužených 2:2.
Martin Blahuta:" s dnešním výsledkem a výkonem nemůžeme být spokojeni,ale podzimní postavení nás všechny hřeje ! Byli jsme na podzim silní, ale na jaře budeme ještě silnější, musíme posílit a na těžké jarní boje se dobře připravit !