36. 1:0

71. Kusý ( odražený míč ) 1:1

74. 2:1

78. R.Merta ( Lesniák) 2:2

Huška - Závodný,R.Merta,Galásek - J.Merta,Huška,Lesniák,Patkaň - Kusý,Musil,Marciňa

Střídání :

46.Marciňa - Guzsi

51.Patkaň - Klaner

76. Musil - Poledník

TRENÉR : MARTIN BLAHUTA

https://www.youtube.com/watch?v=qF8jrCLUVAg&feature=related Tuto píseň chce trenér Palkovic M.Blahuta zahrát na svém pohřbu a už k němu neměl moc daleko !

Ani ve 20.kole nenašli svěřenci trenéra Blahuty přemožitele, ale zisk pouze jednoho bodu nahrává Dobraticím a Bašce ! Už v první a druhé minutě měl gólovku Musil, ale nedal.Ve 14. minutě měli dvoušanci Huška a Marciňa, ale znova nic ! Palkovice podávaly ustrašený výkon a hráči Návsí    svůj heroický výkon korunovali ve 36. minutě vedoucím gólem - zaslouženým, byť na šance to bylo v půli 1:4 ! Do druhého poločasu přišel na hřiště místo Marciňi Guzsi, ale v 69. minutě šel přísně pod sprchy  Guzsi - oplácení ? na popud postraního sudího ! Druhá půle byla vůbec pod taktovkou postraního sudího Hermana, který PALKOVICE obral o 2 regulérní góly ! V 71. minutě korunoval svůj dobrý výkon Kusý a stav utkání - 1:1 ! Ovšem v 74. minutě předvedl domácí kanonýr parádu a z trestného kopu vymetl šibenici Huškovy svatyně !Palkovice nesložily zbraně a  před početnou skupinou palkovických fandů ( 38. neuvěřitelně povzbudijících fandů - zvlášť Koulák a spol zaslouží uznání ) srovnal v 78. minutě R.Merta po standartce Lesniáka na 2:2. V závěru utkání jsme si zasloužili strhnout vítězství na svou stranu , ale rozhodčí B. Legierský foukl do píšťalky v čase 93:00 za stavu 2:2 a drama v OP trvá !

Martin Blahuta : " Naše série bez porážky trvá a neprohrát 20. utkání v tak kvalitní soutěži jako je OP F-M se počítá ! Každý celek se chce nad námi vytáhnout a Návsi se vytáhlo ! My ? - bojíme se o výsledek a vidina postupu nám svazuje nohy ! Přesto je úžasné, že ani ve 20. kole nemáme na svém kontě porážku ! O postup budeme bojovat a už na Lučině dokážeme ,že jsme právem na prvním fleku tabulky. S pdporou našich fanoušků to určitě 14.5. na Lučině dokážeme ! Vyloučení A.Guzsiho - velice přísné a Adam bohužel doplatil na svou pověst ! Trojice sudích utkání neovlivnila, hlavní pan Legiersky bohužel nemůže za to ,že pan Herman nepozná ofsaid ! Jednou se to dá pochopit , ale selhat 2x je moc ! Dali jsme 2 regulérní branky, ale na to se nebudeme vymlouvat - bojujeme dál o historický palkovický úspěch ! Pro škarohlídky s Bašky a Dobratic - tady je tabulka po 20. kole !

1.  Palkovice   20  14  59  24  48  ( 18 )
2.  Dobratice   20  15  49  22  46  ( 16 )