Branky:    6. Vrtný  ( Lesniak )          1:0
Diváci : pouze 68 – to je slabý odvar výbornému fotbalu !!!!
Rozhodčí :   Šimík – Pokluda, Ostřanský
 Musil -  Galásek, Király ( 20. Kocúr ),R.Merta,  J.Merta -  T.Vyvial, Lesniak ( 70. Burda ), Huška, Skalický –Vrtný ( 88. Procházka Marek ), Kusý  ( 85. Honěk )
Trenér : Martin Blahuta    Vedoucí : Martin Poledník

Další skvělý večírek pro tudle tu partu, která je bohužel stále ochuzena o řadu zraněných hráčů a že by ji doplnili někteří z nadějných dorostenců, je nereálné, to se v Palkovicích prostě neděje.

A že to někde jde, můžeme vyčíst z webu Bukovce: „ Poslední dobou máme problém se skládáním sestavy a nejinak tomu bylo i tentokrát. Nebýt obětavých dorostenců tak by nás bylo 8+2 brankáři, ale naštěstí přišlo vypomoct 5 dorostenců, kteří ale měli v nohách celé utkání proti Mostům.“
    Vedoucí tým OP Oldřichovice ( Hukvaldy však mají 2 utkání k dobru ) byl po celé utkání pohyblivější, ale doplácel na naivní chyby a špatnou koncovku. Už v 6.minutě se otevírá skóre , nadprůměrného utkání OP, to kanonýr Vrtný zužitkoval skvělou kolmici Lesniaka 1:0. V 19.minutě odebral Galásek míč soupeři, jeho odkop si podmanil Vrtný a mezi dvěma obránci Oldřichovic se prosazuje „angličanem“ podruhé 2:0. Bohužel musíme ve 20.minutě střídat, do práce odcházejícího stopéra Királyho nahrazuje Kocúr a univerzál Kusý se zasunuje do stoperské dvojice. Tato plánovaná změna však nemá negativní vliv na náš tým, protože ve 30.minutě, to už je neuvěřitelných 3:0, to nový "parťák" Vrtného z útoku, Kocúr  servíruje Vrťasovi  lahůdku a ten s ní naložil, jak se na střelce patří . Poločas snů tak končí vedením 3:0, ale to taky díky precizní obraně a znovu výtečnému Musilovi .
    Do druhého poločasu znovu měníme posty, Kusého, kterého trápí zraněný kotník, vysunujeme do útoku. Olřichovice mají znatelnou převahu, jenže naše obrana pracuje až na penaltový zákrok na výtečnou, snížení v 70.minutě z penalty zadělává na drama, jenže to se nekoná, organizovaná a propracovaná hra Palkovic slaví už 12 –té vítězství v této sezóně .
    Oldřichovicím se postup vzdaluje a přibližuje se Hukvaldům, my po třech vítězstvích v řadě se usazujeme pevně na čtvrtém fleku a pošilháváme po místě třetím. Přiblížit se této metě můžeme už v dalším kole, kdy zajíždíme do Staříče, pozor toto utkání se hraje v sobotu už od 15:00!
Martin Blahuta: „ Skvělý výsledek, skvělá ofenziva a výborná defenziva. Utkání se muselo líbit, škoda, že ho viděla jen hrstka diváků. Honza Vrtný jen slízl smetanu po kolektivním výkonu . Všichni zaslouží velké uznání a pokud zopakujeme výkon, zvlášť z 1.poločasu,  věřím, že porážka z Mostů byla poslední na jaře. Máme 41 bodů a před sebou 4 utkání ( Staříč, Hukvaldy, Vojkovice a Písek ),  věřím, že jich v této už teď úspěšné sezóně získáme 53 a skončíme třetí !