Branky:    21. Kaulinec (Míček)        0:1

Rusek – Burda, Velička, Malý, Kocich – Matula , Musálek, Vandas, Trčka – Míček, Kaulinec
Připraveni:  Mudra, Kolář, Blahuta, Kocián
Střídání : 5. Vandas – Kolář    77. Kocich – Mudra    80. Kolář - Kocián
Trenér : Martin Blahuta
                               „Tak my Ti předsedo ...., vezeme výhru 2:1 a ty víš, co to znamená ...., první body v sezóně 2020/21!“  Předseda Jiří Baran totiž absolvoval B7 ...., kapitán Jukl měl stopku na jeden zápas a o náhradního kapitána Vandase jsme přišli už po minutě hry, kdy ho „zkosil“ Pocóš a světe div se, domácí řezník inkasoval pouze ŽK a to až ve třetí minutě, tak dlouho váhal sudí Boček. Vandyho nahrazuje Kolář a Matula přechází do středu pole. V 11.minutě se zaskvěl výborným zákrokem Jakub Rusek, v 17.minutě si nově sestavená útočná dvojice Kaulinec – Míček vyměnila míč, ale mladíček Míček nepřekonal Lincera v brance H.Suché. Ale ve dvacáté první minutě se už skóre měnilo v náš prospěch, Míčkovu přihrávku proměnil Kaulinec v gól 0:1! A mohla přijít pojistka ve 31.minutě, ale gólostřelec Kaulinec tentokrát selhal.Takticky skvěle zvládnuty první poločas z naší strany, tak zaslouženě končí vedenim FKS 0:1
                               Do druhého poločasu šel náš tým s velkým odhodláním nejen udržet stav 0:1, ale přidat další branky a to se povedlo v 65.minutě, kdy Kaulinec využil chybné rozehrávky a prostřelil domácího golmana 0:2, ale do konce utkání chyběla téměř půlhodina hry.Ale v té jsme si počínali zkušeně, měli i trochu štěstíčka, podnikali rychlé brejky a nebýt zaváhání v 74.minutě, kdy se prosadil Klus, mohl si v premiéře Jakub Rusek připsat čisté konto. Po závěrečném hvizdu rozhodčího Bočeka ( až na neudělení ČK v první minutě utkání si počínal skvěle) zavládla velká radost na lavičce Staříče, kde tentokrát usedli kromě trenéra Blahuty, vedoucí mužstva Petr Slanina a zdravotník Petr Weismann. V dalším kole jsme měli přivítat Sedliště, ale ty požádaly o přeložení zápasu, takže se uvidí, jestli body z Horní Suché potvrdíme až v sobotu 12.9. doma s Nýdkem?
Martin Blahuta ....: „Nebyli jsme v lehké situaci, byli jsme bez bodu, bez svého kapitána, brzy jsme přišli i o Vandyho, ale kluci dokázali, že se dá si fotbalem udělat radost. Brankář Rusek dával týmu klid, obrana pracovala na jedničku, záloha nešetřila krokem a útočníci byli neustálou hrozbou pro domácí. Jsem za toto vítězství nesmírně rád, na ty chvíle před zápasem se lépe zapomíná, myslím tím neustálé přemlouvaní hráčů, řada omluvenek a v neposlední řadě trable s autobusem, který byl připraven až v neděli. Takže nakonec všechno dobře dopadlo, díky všem za tyto cenné body.“

LUKÁŠ KAULINEC MÁ NA SVÉM KONTĚ UŽ 5 STŘELENÝCH BRANEK - BRAVO!