Branky: 31. Mozol ( Skotnica )                 0:1
             45. Teplý ( Literák )                    0:2
             67. Gulajev ( Žídek )                   0:3
             80. Simandl                                1:3
             87. Bačík ( Gulajev )                    1:4

Diváci : 120 z toho 8 lipinských fanoušků

Prepsl - Literák, Coufal, Korneta, Žídek - Pešek, Mozol, Juříček, Prokeš (60. Ceplák) - Skotnica (60. Bačík), Teplý (46. Gulajev). Trenér: Milan Duhan.

Lipina se rozloučila s MSFL zaslouženým vítězstvím nad pátým celkem třetí ligy Břeclaví ! Na břeclavský trávník vyběhla trochu pozměněná sestava,chyběl v ní železný muž Frýdku Michal Švrček ( je to jeho první absence od příchodu z Baníku Ostrava před pěti lety ! ) zraněný Cesnek,Talián a pouze na lavičku usedli Hlaváč,Ceplák,Gulajev a Bačík.Už druholigový MFK F-M si utkání užil , po neproměněných šancích Mozola,Teplého a Žídka se až ve 31.minutě prosadil po Skotnicovém přiťuknutí Venca Mozol – 0:1! Do poločasu slabě hrající Břeclav inkasovala ještě jednou,Literák poslal dlouhý míč za chybující obranu a Teplý potěšil skupinku 8 lipinských fans 0:2 ! Poločasovou přestávku využil domácí trenér Valachovič k důraznému pohovoru,ale nebylo to nic platné, protože v 52.minutě Skotnica přidává třetí branku,ale ta pro údajný ofsajd nebyla uznána ! A tak změna skóre přichází až v 67.minutě – Žídek hlavou posunuje na Gulajeva a ten chladnokrevně zvyšuje na 0:3.Brankář Prepsl přichází o čisté konto v 80.minutě,překonává ho kapitán Simandl – 1:3 ! Poslední naší branku v MSFL střílí Bačík 1:4 ! Naší skvělí fandové vyvolávají nejen všechny přítomné hráče,ale i ty co se o postup zasloužili : Wozniak,Staněk,Soukup,Neubert,Chýlek,Molnár a Forster ! Oslavy postupu po závěrečném hvizdu rozhodčího Miky tak mohly začít !

JAK TO VIDĚL WEB. FANOUŠKŮ :
Lipina se v Břeclavi rozloučila s MSFL a svého soupeře, jak se již stalo dobrou tradicí, jasně přehrála. Domácí si jistě oddechli, že v příští sezóně na Lipinu nenarazí. Celkově jsme v sezóně nasbírali 64 bodů, tedy ještě o jeden bodík více než loni. Nyní můžeme pomalu vyhlížet druholigové soupeře...