Rusek –Burda, Velička, Kocich , Mudra – Jukl, Matula , Musálek, Trčka – Míček, Kaulinec
Připraveni:  Říha, Kolář, Jurek, Kocián
Střídání :     46. Rusek - Kocián    62. Mudra – Jurek     62. Matula -  Kolář
                    85. Musálek - Říha
Trenér :      Martin Blahuta ( sestava + na telefónu), Jakub Vandas a Jiří Baran

Nepotvrdili jsme cenné body z Horní Suché a zbytečně jsme první body připravili pro Majerovy Sedliště. Předseda hostů žádal v týdnu o přeložení zápasu, k dohodě nedošlo a tak přijel oslabený tým ve 13 hráčích, na lavičce zůstal pouze  D.Majer a trenér R.Hruška, který od 25.minuty dokonce už působil na hřišti. Náši sestavu vytvořil dovolenkující trenér Blahuta a z lavičky to řídili zraněný Jakub Vandas a předseda Jiří Baran.
                      Když ve 21.minutě „zazdil“ kanonýr  Kaulinec miliónovou šanci měl už být stav minimálně 3:0, ale ve 28.minutě to je 0:1. To nepochopitelně rozehranou naší standartku a ztrátu míče hasil faulem Rusek, kopala se penalta a tu bezpečně proměnil Tomáš Majer a znova se potvrdila slova legendárního trenéra Pospíchala, že fotbal nemá logiku. Sice jsme brzy srovnali Juklem na 1:1, ale poločas končí stavem 1:4 po totálním selhání většiny našich hráčů.
                    Pokus o zvrat ve druhém poločase se nepodařil a v 62.minutě je to už hrozivých 1:6. Kosmetická úprava stavu utkání na 2:6 byla zásluhou dvojice Kolář ( centrující) a Jukl (skórující). Po utkání předseda Dan Majer :„děkujeme do Staříče za motivaci“! Pro nás je teď motivace zvládnout zápas s Nýdkem a odskočit od sestupových míst.
Martin Blahuta: „ Utkání hodnotím jen z videa, nechce se ani věřit, že se dát tak ztratit zápas, který měl být rozhodnutý v náš prospěch už ve 20 minutě. Druhý poločas už byl jen zmar a čekalo se na konec. Je nutné se soustředit na Nýdek a udělat maximum pro tři body, věřím, že je získáme!“