Branky : 25. Hlaváč ( odražený míč )   1:0
Rozhodčí : Seidler René - Pobořil Radek , Kontoršikov  Maxim
Diváci : 150
Dobratice : Tesarčík – Béla, Lýsek, Gongol P- Bortlíček (88.Kohut), Uherek (71.Světlík), Škola, Skotnica – Březina (51.Somr), Hlaváč, Causidis
                                                                                                                                                                                  Trenér: Martin Blahuta

Ve čtvrtém kole jsme doma před zraky 150 diváků přivítali neoblíbeného soupeře z Veřovic, který v loňské sezóně nám dvakrát nadělil trojku. Sestava se opět změnila, rozestavení 3-4-3 nikoliv. První střelecký pokus v utkání měl na svědomí Causidis až v desáté minutě, ale netrefil branku.Veřovice se v šanci objevili v 15 minutě mladíčkem Michálkem,ale ten rovněž netrefuje zařízení! O minutu později se opět skvělí dobratičtí fandové mohli gólově radovat, ale Skotnica nezužitkoval skvostnou přihrávku Lýska. Ve 25.minutě se už gólově prosadil Hlaváč a Dobratice zaslouženě vedou 1:0. Ač se hrál útočný fotbal z obou stran, šancí už do poločasové přestávky moc nebylo, jen Causidis jednou ( 26.minuta ) těsně minul a jednou ( 38.minuta ) jeho střelu s přehledem chytá brankář Fojtík.
            V úvodu druhého poločasu poslal trenér Blahuta na hřiště Somra za Březinu a začaly se dít věci, ze kterých byli fanoušci nadšeni. V 53.minutě připravil Somr gólovku pro Causidise, ale toho vychytal Fojtík. Ovšem už v 58.minutě se skóre měnilo, nadýchaný centr Bély zpracoval Somr a z druhého dotyku nedal brankáři Veřovic šanci 2:0!  A v 60.minutě další centr Bély poslal Skotnica do břevna! V 72.minutě se podruhé prosazuje Somr po geniální přihrávce Causidise 3:0! I útočník Causidis se chce zapsat mezi střelce utkání jenže z dobré příležitosti pálí nad veřovickou branku. Mexické vlny v dobratickém areálu jsou zaslouženým poděkováním výbornému fotbalu a i soupeř k tomuto galapředstavení přispěl, byť branku nevstřelil jen díky skvělému Tesarčíkovi v naší svatyni, který dvakrát vychytal kanonýra Hanka ( už dal v sezóne 6 branek ) ! V 85.minutě Somr odmítl hattrick , v 87.minutě Světlíkův volej zvedal diváky z laviček a v 89.minutě střídající teprve patnáctiletý Kohút  přeloboval nejen brankáře,ale i těsně bránu, mohla to být skvělá tečka tohoto skvělého utkání se zaslouženým vítězstvím Dobratic v poměru 3:0! V dalším kole zajíždíme do Stonavy!

Martin Blahuta: „ Výborná defenziva, pracovitá záloha, skvělý útok a zasloužené vítězství nás posunulo do horní poloviny tabulky,kde si myslím ,že patříme! Jsem rád,že jsme dřeli až do poslední minuty, fotbal se divákům musel líbit,jsem moc spokojený a hráčům moc děkuji!“

Z WEBU VEŘOVIC ....  Z WEBU OBCE DOBRATIC ....
FOTOGALERIE 1 .... FOTOGALERIE 2 ....

4. kolo           06.09.2015 16:30

05.09.2015 16:30 4 Sedliště X 2 Brušperk 1 : 2 tráva   zápis uzavřen delegace
05.09.2015 16:30 5 Staré Město X 1 B. Albrechtice 3 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
05.09.2015 16:30 6 Čeladná X 13 Hrabová 4 : 2 tráva   zápis uzavřen delegace
05.09.2015 16:30 7 Vratimov X 12 Dolní Lutyně 4 : 2 tráva   zápis uzavřen delegace
05.09.2015 16:30 8 Dolní Datyně X 11 Stonava 5 : 2 tráva   zápis uzavřen delegace
05.09.2015 16:30 9 Dobratice X 10 Veřovice 3 : 0 tráva   zápis uzavřen delegace
06.09.2015 16:30 3 Petřvald n. M. X 14 Bystřice 1 : 2 Petřvald   zápis uzavřen delegace