Branky : 29. Somr ( odražený míč )      0:1

Rozhodčí : Závodný Vít - Chýlek Martin, Potiorek Aleš
Diváci : 88 ( 48 z Dobratic !!!!! )
Dobratice: Tesarčík – Dobiáš, Lýsek, L.Klesniak – Bortlíček ( 57.Kolář ), Uherek ( 85.Boris Causidis ), Škola , Skotnica - Somr, Hlaváč, Causidis (  89. I.Klesniak )                         Trenér : Martin Blahuta

Dobratická fotbalová pohádka pokračovala i v Hrabové , přestože z různých důvodů chyběli Béla,Gongol,Světlík a Březina ! A tak na lavičku usedl i veterán Boris Causidis a funkci vedoucího týmu zaujal Josef Slavický.
      Na těžkém a hrbolatém terénu začali lépe domácí, kteří si už v 8.minutě vytvořili gólovku,kterou naštěstí neproměnili. V 9.minutě kapitán Marián Causidis místo střely volil přihrávku a skóre 0:0 se neměnilo. A to se neměnilo ani po akci Skotnica – Causidis a zakončující Hlaváč, byl z toho pouze roh. V posledních dnech výborně hrající Somr se ve 14.minutě jen zastřeloval a trefil ochranou síť. Všichni svatí při nás stáli v 16. a 17.minutě, nejdříve domácí Mohelník těsně minul naši bránu a poté brankář Tesarčík fantasticky zneškodnil střelu Šimona. Ve 27.minutě smrtící brejk trojice Causidis – Somr –Hlaváč na jediného obránce Hrabové končí jen rohem, to byla šance jako hrom! A ve 29.minutě se už dobratický kotel raduje, Hlaváčovu dělovku z trestného kopu brankář Kavaluk jen vyráží a pohotový Somr otevírá skóre utkání 0:1 čtyři minuty později se radujeme znova, Hlaváč má patent na skvostné góly a hrabovská šibenice je vymetena 0:2. Rozhodčí Závodný po ruce Dobiáše v „16“ nás trestá penaltou a Plevko snižuje ve 39.minutě na 1:2. Šťastné poločasové vedení 1:2 jsme již udrželi, velkou zásluhu na tom má brankář Petr Tesarčík.
            Po neuvěřitelné dvacetiminutové přestávce mohli domácí z první akce srovnat, ale od pohromy nás zachránilo břevno! V 56.minutě Somr míjí levou tyč jen o milimetry. V 57.minutě poprvé střídáme, Bortlíčka nahrazuje ne zcela zdravý Kolář. A hned za minutu po vystřídání Kolář chystá gólovku pro Hlaváče, ale ten s ní naložil špatně. Michal Hlaváč si vše vynahradil v 65.minutě, kdy po akci Uherka a asistenci Causidise vedeme už 1:3! A to trvá jen minutu, kdy se prosazuje i třetí útočník  z  nejproduktivnějšího útoku 1.A. třídy -  Causidis a stav 1:4 už dává téměř jistotu dalšího venkovního vítězství. A namlsaní diváci Dobratic si žádají, ať dáme soupeři „bůra“ a nebylo k tomu daleko, ale střelaCausidise lízl a tyč a dvougólovka Koláře a Školy k brance nevedla. V závěru utkání se na hřišti ještě objevili Boris Causidis a Ivoš Klesniak a po závěrečném hvizdu rozhodčího Závodného proběhla už pátá děkovačka s nejlepšími fanoušky v kraji a posun už na 3 příčku  tabulky je zasluženou odměnou Blahutovy party!

Martin Blahuta: „Jestliže po prvním poločase jsme vedli šťastně, ve druhém poločase už o našem vítězství nebylo pochyb. Jak rád bych tento další skvělý výsledek nahlásil mamince, už se mi to ale nikdy nepodaří!“

MAMINKA 4.10. 1939 - 24.9.2015

7. kolo    27.09.2015 16:00

26.09.2015 16:00 4 Sedliště X 5 Staré Město 0 : 0 tráva   zápis uzavřen delegace
26.09.2015 16:00 12 Dolní Lutyně X 10 Veřovice 1 : 3 tráva   zápis uzavřen delegace
26.09.2015 16:00 13 Hrabová X 9 Dobratice 1 : 4 tráva   zápis uzavřen delegace
26.09.2015 16:00 2 Brušperk X 7 Vratimov 3 : 1 Tráva   zápis uzavřen delegace
27.09.2015 16:00 3 Petřvald n. M. X 6 Čeladná 1 : 2 Petřvald   zápis uzavřen delegace
27.09.2015 16:00 1 B. Albrechtice X 8 Dolní Datyně 1 : 3 tráva   zápis neuzavřen delegace
27.09.2015 16:00 14 Bystřice X 11 Stonava 0 : 0 tráva   zápis uzavřen delegace