8.KOLO 1.B. MOŘKOV : HUKVALDY 3:0 ( 2:0 )

DOHRÁVKA 6.KOLA - STŘEDA 4.10. 2017 16:00

14. Erle                2:0
                 83. Pop                3:0

Rozhodčí :  Patiorek – T.Boráň, Machala

Sasín  –   Ermis, Vicher, Velart ( 75. Holub ), Mlčoch  -  Niemczyk, Hubeňák, Plichta, Grufík ( 61.Válek ) – Tomek, Chamrád

V dohrávce 6.kola jsme nastoupili díky chytrosti mořkovských funkcionářů a benevolenci STK ve středu v Mořkově už od 16:00, kdy ještě touto dobou byli v práci Kavka, Galus, Procházka, Volný a k dlouhodobě zraněnému Tobiášovi přibyl Gold. Porážku u zeleného stolu jsme chtěli vyměnit vítězstvím na hřišti, jenže už ve 13.minutě jsme po dvou „standartách“ prohrávali 2:0.V dalším průběhu poločasu jsme byli aktivnějším týmem, ale střely Hubeňáka,Tomka a Ermise nebyly gólové. Co z toho, že jsme měli více míč na kopačkách, když poločasový stav byl 2:0.
                             Jestliže v prvém poločase byl k vidění zajímavý fotbal, tak ve druhém tempo hry upadlo a hrál se podprůměrný fotbal z obou stran. V našem dresu se ve druhém poločase objevili na hřišti Válek a Holub, ale kromě střely Chamráda, která těsně minula šibenici se náš pokus o zvrat nekonal, přestože jsme v závěru utkání hráli vabank. Mořkov si pohodově dokráčel k vítězství a na druhou cestu Mořkov – Hukvaldy nám naložil Pop ještě v 83.minutě jednu branku a konečný výsledek 3:0 je pro náš oslabený tým až příliš krutý. Už šestá porážka v osmém zápase a třetí zápas bez vstřelené branky nás ještě více přirazil ke dnu a z této šlamastiky nás částečně mohou dostat 2 nejbližší zápasy a to doma Vlčovice a venku Fryčovice.
Martin Blahuta : „ Co je to platné, že jsme v poli dobře kombinovali, když nakopneme soupeře dvěma nepokrytýma standartkama, přitom se tomu v přípravě na utkání tolik věnujeme. Už se nebudu vracet k tomu, proč jsme hráli v tomto termínu, proti kterému jsme se odvolali, ale křivdu cítíme. Teď nás čekají 2 existenční zápasy, pokud je zvládneme, věřím, že se vše k lepšímu obrátí!“