TJ DOBRATICE :  FK Baník Albrechtice 2:2 ( 2:1 )

Rozhodčí : Uličný – Žáček,Brabec
Diváci : 235 diváků!! ( Karel Moškoř - „sám jsem si prošel a spočítal přihlížející“)
Dobratice: Tesarčík – Gongol (60.Kolář ) , Lýsek, L.Klesniak – Dobiáš( 65.Světlík ), Uherek, Škola, Skotnica - Somr, Hlaváč, Causidis
                                                                                                                                                                         Trenér : Martin Blahuta

Dobratičtí nedokázali navázat na zářijové výsledky ( 6 vítězství – 4 mistrovské a 2 pohárové ) , za to dokázali jak se dá ztratit vyhraný zápas! Už ve 30 sekundě si rozhodčí Uličný nadělal problémy pro zbytek zápasu, nevybíravý zákrok kapitána Albrechtic Večerka na Hlaváče netrestal minimálně ŽK. Trest pro pasivně hrající Albrechtice přišel už v 8.minutě, Uherek českou uličkou vybídl ke skórování Causidise a Marián dvacátým gólem Dobratic v soutěži otevírá skóre utkání 1:0. Soupeře jsme přišpendlili na jeho polovině a vytvářeli jsme si šance jak na běžícím páse, jenže Somr , L.Klesniak  a Škola nevyzráli na nejlepšího hráče na hřišti brankáře Hekera. To se podařilo až v 18.minutě Causidisovi po akci Somra 2:0. V rozmezí 24 až 33 minuty si náš tým vytvořil čtyři výborné příležitosti k navýšení skóre v té chvíli jednoznačného utkání,ale Somra a Hlaváče vychytal skvělý Heker, Somr trefil spojnici břevna a tyče a Hlaváčův trestňák těsně minul šibenici! A přichází trest ve 35.minutě, kdy zbytečnou standartku vytvořil Lýsek a nedůraz v pokutovém území trestá Iziáš 2:1. A přestože od této chvíle jsou oba týmy jako vyměněné, mohli jsme jít do kabin spokojenější, ale po faulu na Causidise v pokutovém území se penalta nekopala a šance Hlaváče,Školy a Skotnici opět výtečně vyřešil hrdina zápasu brankář Hekera a jak poznamenal trenér Albrechtic Kohút : „ po prvním poločase to mělo být 6:2“ , ale nebylo a v kabině Dobratic se řešily neproměněné šance a chyba u zbytečného gólu Albrechtic.
         I náš brankář Tesarčík se vyznamenal už ve 47.minutě, naštěstí alespoň stav 2:1 trval až do 84.minuty, kdy Klesniak prohrál hlavičkový souboj a Škola hasil požár v „16“ faulem , rozhodčí Uličný asi správně nařídil pokutový kop a Wojtyna srovnává na nespravedlivých 2:2. Do inkasované branky jsme si vytvořili šance, ale ani Causidis,Hlaváč a střídající Kolář pojistku nepřidali. Ale mohlo být přece jen veselo v dobratickém areálu,jenže kapitán Causidis naložil s další miliónovou šancí zle nedobře a Kolář už to střelou nevylepšil a tak poprvé nejen v soutěži tým trenéra Blahuty remizuje a „klesá“ v tabulce na čtvrté místo a toto zatím uspokojivé umístění bude hájit v dalším kole proti pátému Brušperku. A ještě ve středu odehrajeme v 15:30 v Tošanovicích první finálové utkání okresního poháru ( odveta se hraje až na jaře )!
Martin Blahuta :“ Samozřejmě jsme si nemohli myslet, že budeme jen vyhrávat, ale dnešní ztráta je opravdu zbytečná! To, že jsme neproměnili řadu šancí, že jsme zbytečnou první inkasovanou brankou pustili soupeře do hry, to mrzí, ale co mě ….. ,že mám pocit, že soupeř ve druhé půli víc chtěl než my! Dnešní ztracené body musíme získat v Brušperku a věřím, že změny v sestavě, které určitě nastanou ,tomu pomohou!

Z WEBU OBCE ( KAREL MOŠKOŘ ) .... FOTOGALERIE ....
Z WEBU DENÍKU - FRÝDECKÝ .... HAVÍŘOVSKÝ .... A WEB. ALBRECHTIC ....

8. kolo - 3.10.2015 15:30

03.10.2015 15:30 5 Staré Město X 14 Bystřice 5 : 0 tráva   zápis uzavřen delegace
03.10.2015 15:30 6 Čeladná X 4 Sedliště 3 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
03.10.2015 15:30 7 Vratimov X 3 Petřvald n. M. 2 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
03.10.2015 15:30 8 Dolní Datyně X 2 Brušperk 1 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace
03.10.2015 15:30 9 Dobratice X 1 B. Albrechtice 2 : 2 tráva   zápis uzavřen delegace
03.10.2015 15:30 10 Veřovice X 13 Hrabová 4 : 0 Ženklava   zápis uzavřen delegace
03.10.2015 15:30 11 Stonava X 12 Dolní Lutyně 0 : 1 tráva   zápis uzavřen delegace

So 03.10. 2015 00:00 Staré Město 5:0 TJ Bystřice

So 03.10. 2015 00:00 Beskyd Čeladná 3:1 Sedliště

So 03.10. 2015 00:00 Vratimov 2:1 Petřvald n.M.

So 03.10. 2015 00:00 Dolní Datyně 1:1 Brušperk

So 03.10. 2015 00:00 Dobratice 2:2 Albrechtice

So 03.10. 2015 00:00 Veřovice 4:0 Hrabová

So 03.10. 2015 00:00 SK Stonava 0:1 Dolní Lutyně