35. Zabalka                            4:0
                41. Skotnica O.                       5:0
                60. Skotnica Z.                       6:0
                62. Causidis                            7:0
                64. Roháček                            7:1
                74. Bezecný                            8:1
                86. Hlaváč                              9:2

Rozhodčí :  Šimík – Pokluda, Šašinka
Diváci : 38

Sasín –  Velart, Procházka, Hubeňák – Niemczyk, Vicher, Plichta, Petr, Třeštík  – Roháček, Galus
Střídali : Chamrád, Gold, Grufík, Válek

V tropickém vedru jsme nastoupili bez dovolenkářů Tobiáše, Mlčocha, Ermise, Holuba, Bůžka a chyběl i kanonýr Volný, zato trenér Blahuta měl k dispozici Vichra a dva nováčky Petra ( Šilheřovice ) a Roháčka ( Janovice ). Vyzkoušeli jsme rozestavení 3 – 5 – 2, které ovšem na výborně hrající Dobratice vůbec neplatilo.

Ve 31.minutě mohl být stav utkání 2:2, to po vlastní brance Procházky a gólu Zabalky, jsme dvakrát nastřelili břevno Tesarčíkovy branky ( 28.Galus, 31.Roháček ), jenže tomu tak nebylo a v poločase jsme prohrávali 5:0, po brankách Causidise, Zabalky a Ondry Skotnici.
                Ve druhém poločase jsme překopali sestavu, ale na rozjeté Dobratice jsme prostě neměli a výsledek 9:2, je sice krutý, ale zasloužený. Máme tak o čem přemýšlet, ale jedno utkání podzim nedělá. V neděli v generálce na KOPŘIVNICI se musíme zlepšit ve všech směrech.
Martin Blahuta: „ Nedělal bych z toho tragédii, ale ty růžové brýle z přípravy jsem po zápase sundal! To, že nám v utkání chyběly rychlostní typy hráčů ( Tobiáš, Ermis, Mlčoch ) bylo až moc vidět. V soutěži naštěstí takový tým určitě nepotkáme, Dobratice hrály výborně a budou podle mě v 1.A. třídě hrát hodně vysoko!“

FOTOGALERIE .... FOTOFALERIE Z PŘÍPRAVY .... PRŮBĚH PŘÍPRAVY ....