53. Patkaň ( Kusý )  3:2
61.    4:2
68.    5:2
80.    6:2
Huška - Závodný,Skalický,R.Merta,Galásek - Klaner,Huška,Lesniák,J.Merta - Kusý,Honěk
Střídali : Patkań,Guzsi.Musil                     TRENÉR : Martin Blahuta

Pro oba celky to byla generálka na jarní boje ( naše utkání v Nošovicích bylo zrušeno ), kvalitní soupeř, který v přípravě porazil i divizní Lískovec, byl sice nad naše síly,ale zvláště úvodních 30 minut jsme dobře bránili a podnikali rychlé brejky. Domácí otevřeli skóre utkání v 11. minutě se sporné ofsaidové pozice, ovšem už ve 13. minutě  se řítil Klaner sám na golmana domácích, který ho však vychytal.Novic v útoku Palkovic Honěk se po výborném centru Kusého nemýlil a hosté zaslouženě srovnali krok utkání.Ve 20.minutě využil Frýdlant standartku - 2:1 ! Huška mohl ve 33. minutě srovnat, ale jeho dělovka skončila na břevně ! V závěru poločasu jsme předváděli zodpovědný a kvalitní výkon, ale místo vyrovnání Frýdlant zvýšil ve 40. minutě na 3:1 a tak skončil i poločas.
Ve druhé půli už v 53. minutě Patkaň chytrou a krásnou brankou dal Palkovicím naději na dobrý výsledek ! Dál jsme hráli s Frýdlantem vyrovnanou partii , ale domácí byli v koncovce úspěšnější a tak po brankách v 61,68 a 80 jsme prohráli až moc krutým výsledkem !
Martin Blahuta :" Utkání se hrálo za sněhové vánice a velké zimy a i proto jsme střídali hokejově, bohužel i to ovlivnilo výsledek.Určitě jsme si za dobré pasáže v utkání nezasloužili prohrát tak výrazným skórem, ale musíme uznat sílu soupeře, zvlášť v koncovce byl rozdíl velký.Škoda ,že zítra naší formu nemůžeme doladit.Poslední zápas zimní přípravy jen potvrdil, že jsme silnější než na podzim !