80. Mistrík                   2:5
               83. Mistrík                   3:5
               90. Burda ( sam.akce ) 3:6

Musil – Honěk ( 46.R.Skurka ), R.Merta, J.Merta ( 75.Galásek ), Galásek ( 60.Honěk ) – T.Vyvial, Burda, Lesniák, Varga – T.Skurka, Slanina          trenér : Martin Blahuta

Po osmi lednov ých tréninkových jednotkách se tým staronového trenéra  Blahuty  představil na umělce ve Frýdlantě proti domácímu dorostu. Po dvou střeleckých pokusech Romana Merty ( po skvěle zahraných rozích Lesniáka ) se poprvé do střelecké listiny zapsal Slanina po přihrávce Vargy 0:1! V 18.minutě po nejkrásnější akci  zápasu už Palkovice vedou 0:2, to se z dálky po nezištné přihrávce dirigenta Lesniáka prosadil Burda. I domácí kvalitní tým trenéra Hajdy se ocitl ve 21.minutě v gólovce, ale Musil čaroval. Ve 30.minutě střelecký pokus T.Skurky skončil v náručí frýdlantského golmana. A Frýdlent se ve 33.minutě ocitl po zaváhání Musila s Hoňkem v další šanci,ale brankář Musil své zaváhání napravil. Zasloužené snížení přišlo z kopačky Bakoty ve 34.minutě, ten potrestal hrubici R.Merty 1:3. Domácí nastřelili ještě ve 36.minutě tyč a když průnik dobře hrajícího Slaniny gólem neskončil, tak poločasový výsledek je lepší pro Palkovice v poměru 1:3!
          Druhá půlka už tolik kvality nepřinesla, přesto po faulu na T.Skurku se píská ve 53.minutě penalta a tu s přehledem proměňuje Burda 1:4. Chytrost Lesniáka nebyla korunována v 56.minutě brankou, jeho lob brankář Frýdlantu s námahou zneškodnil. V 62.minutě se předvedl brankář Musil, trestňák Mistríka vytěsnil na roh. V 70.minutě se potřetí v utkání prosazuje Slanina po akci Lesniáka 1:5. Zbytečná ztráta koncentrace a v 83.minutě je to už 3:5, když se dvakrát prosazuje Mistrík. Definitivní tečku za kvalitním zápasem,zvlášť v prvním poločase udělal v 90.minutě Burda 3:6!
           Další utkání sehrají Mertové a spol. v neděli  7.2. v 10:00 ve Vratimově a soupeřem jim bude vedoucí celek OP Ostrava nám dobře známý tým Řepišť!
Martin Blahuta : „ Dnešní utkání ještě nebudu hodnotit, jen přístup některých hráčů co dnes nebyli je alarmující! „