Branky:     15.Molnar ( odražený míč) 0:1
                 45. Teplý ( Švrček)           0:2
                 51. Chmelo                      1:2
                 53. Židek ( Mozol)            1:3
Preps (46 Hlaváč) – Literák,Coufal,Žídek,Prokeš (53. Preči) – Švrček,Mozol,Cesnek,Skotnica –  Molnár,Teplý

Velká marodka postihla MFK F-M, v dnešním utkání chyběli dlouhodobě zranění Forster,Talián ( oba už začali s tréninkem ) a Ceplák a nemoc nepustila na hřiště druholigového HFK Bačíka,Gulájeva,Peška,Juříčka a čerstvě i Wozniaka a k tomu ještě dnes dělá státnice Korneta ! A bohužel plánovaný příchod Filipa Racka se neuskuteční,jelikož s jeho mateřským klubem ( Slovácko ) nešlo najít společnou řeč.Domácí HFK s bývalými ligovými hráči v sestavě ( Kovář – brzy už 40 – ti letý , a Kobylík ) a s naším odchovancem Matějem Biolkem začali náporem,který otupil už v 15.minutě Molnár a Lipina vede 0:1 ! V 18.minutě Mozolova standartka a Žídek předvádí fotbalovou parádu, ale jeho dobře střižené nůžky končí těsně vedle pravé šibenice !Ve 33.minutě spaluje Teplý svou gólovku,ale s velkým přičiněním brankáře Karabina ! Ve 39.minutě mohlo být srovnáno, ale domácí hráč s číslem 8 – Bednář nepotrestal kiks Literáka ! Pár sekund před poločasovým hvizdem rozhodčího Plesara je k vidění branka , která by byla ozdobou i anglické ligy – Žídek nachází 40-ti metrovým křižným balónem Švrčka,který zatahuje po pravé straně a jeho milimetrový centr Teplý trefuje hlavou pomocí tyče do sítě 0:2 !
Domácí neskládají zbraně a v 51.minutě korigují Chmelou na 1:2,ale on-line rozhovory mají už z jara něco do sebe – po Coufalovi v utkání s Havířovem se prosazuje i nový muž lipinské defenzivy Žídek a MFK F-M vede 1:3 !V 54.minutě se už na to trenér domácích Oldřich Machala nemůže dívat a rozsvěcují se reflektory nad olomouckou umělkou ! Po nešťastné srážce mezi domácím Čtvrtníčkem a naším Skotnicou byl rychlou záchrannou službou odvezen Ondřej Čtvrtníček ( zlomená žebra ? ) a tak utkání se už jen dohrálo a výsledek 1:3 znamená,že jsme zvítězili už v pátém utkání v řadě a máme další skalp druholigového celku a jak říká trenér Milan Duhan : „ jdeme správnou cestou „ ! A o tom se mohou naši fanoušci přesvědčit konečně i doma a to v sobotu 9.2. v 10:15 kdy přivítáme slovenskou Čadcu ! Po utkání A týmu se ještě představily obě juniorky a i zde zvítězili svěřenci Karla Orla 2:1,když naše branky vstřelili Preči a Krejčok a i to byl zřéjmě důvod,proč náš autobus nechtěli olomoučtí dlouho skrz zamčenou bránu pustit z areálu ven ! Snad se do areálu HFK vrátíme už na podzim při utkání 2.ligy !