Kafka  –  Velart , Procházka, Tobiáš, Mlčoch  – Gold, Hubeňák, Plichta, Galus  – Ermis, Volný
        60. Hubeňák – Vicher
        60. Galus – Válek
        70. Tobiáš – Ermis
        70. Plichta - Galus

Trenér Blahuta měl až na Chamráda a Bůžka kompletní kádr, plánovaná posila z Janovic Roháček zatím náš tým neposílí. Na trávník vyběhla předpokládaná sestava na Kopřivnici ( Vicher se zápasu v Kopřivnici nemůže zůčastnit, a tak zůstal pouze na lavičce ) a měla odehrát 60 minut utkání, jenže už ve 38.minutě se zranil Volný a to narušilo plány.
                                  Kozlovice, které sestoupily z 1.B. třídy přežily úvodní tlak Hukvald, Gold a Ermis své šance neproměnili a tak skóre se měnilo až ve dvacáté minutě. To rychlík Ermis Jan využil zaváhání kozlovické obrany a do prázdné branky skluzem posílá míč poprvé do sítě 1:0. Jenže ve 40.minutě Vyvial srovnává na 1:1, a tak končí i první poločas.
                                Druhý poločas začíná brankou hostů, to se trefuje Ermis Radek 1:2. Ještě do plánované změny šesti hráčů srovnává v 59.minutě posila ze Šilheřovic Patrik Petr 2:2.Střídající hráči pěkně zamotali trenérovi hlavu se sestavou, protože se postupně trefili Válek 3:2, Grufík 4:2 a Holub 5:2! Nějaké šance na obou stranách už nebyly využity a tak konečný výsledek 5:2 je až příliš krutý pro dobře hrající Kozlovice. Teď už nás čeká ostrý vstup do soutěže v Kopřivnici.
Martin Blahuta : „ Nevídaná věc, v těchto soutěžích, měl jsem k dispozici celý kádr a sestava, kterou jsem měl v hlavě se bude asi měnit, protože někteří střídající hráči si výrazně řekli o místo v sestavě. Myslím si, že výpadek z Dobratic je zapomenut a na soutěž jsme dobře připraveni, s přípravou i s dnešním utkáním jsem spokojen. I hráčská schůze ukázala, že se tady tvoří dobrý kolektiv, kapitánem byl zvolen Lukáš Tobiáš, jeho zástupci jsou Ermis a Procházka."

PRŮBĚH LETNÍ PŘÍPRAVY, VČETNĚ 6 UTKÁNÍ ....