Branky: 21. Movac                       0:1
            81. Habusta ( Le Giang )   2:3
            86. Lukáš                          2:4
Rozhodčí:  Duda Radim
Diváci: 48
Frýdek-Místek : 1.Reichl – 2.Hopp,3.Franc,4.Hladík,5.Hybl – 6.Zahradníček,7.Habusta,8.Emanuel,9.Schroner – 10.Philip,11.Le Giang

Střídání :46. Franc – Javorek
              46. Hybl   – 15.Palko
              46. Zahradníček – 13.Carvalho
              46. Emanuel – Korneta
              46. Philip - Juřica

V tradičním posezonním kempu se náš celek setkal s neoblíbeným soupeřem z Hlučína. Přestože zkoušení hráči v dresech MFK F-M měli více ze hry,soupeř brankama Movada a Ptáčka vedl v poločase 0:2. V úvodu druhého poločasu po fatální chybě Javorka zvyšují hosté Ondrušíkem už na 0:3. Modrobílí si vytvářejí šance,ale ty postupně nevyužili břeclavský brazilec Carvalho a Le Giang. V 65.minutě už ale přece jen střílíme branku , po akci orlovského Schronera se konečně prosazuje Le Giang 1:3 ! V 73.minutě si tato dvojice málem prosazuje znovu,ale Le Giang míří vedle. Kontaktní gól přichází z kopaček olomouckého Habusty a prsty v této brance má opět Le Giang 2:3.Naší hru vabank trestá Lukáš a Hlučín vede 2:4, to běží 86.minuta zajímavého utkání ! Dramatický závěr odmítnul Carvalho neproměněnou šancí a tak svěřenci trenéra Samce vítězství 2:4 už uhájili !

Martin Blahuta : Tito hráči budou ještě zkoušení v sobotu proti Bytči a ve středu proti Mikulovicím,takže je ještě předčasné hodnotit zda někdo doplní náš kádr,ale v dnešním utkání se mi osobně líbily výkony Hladíka,Habusty,Schronera,Le Gianga a Palka.