KEMP 2013 - 2 - MFK F-M : BYTČA 4:0 ( 3:0 )

Branky: 26. Juřica (Tayc Philip Atao )                          1:0
             31. Tayc Philip Atao (Okafor Emanuel Ezeth ) 2:0
             32. Okafor Emanuel Ezeth ( Juříček                3:0
             48. Franc Otega Okovave ( trestný kop )         4:0
Rozhodčí:  Závodný,Duda,Poledník
Diváci: 38
Frýdek-Místek : 1.Stehlík – 2.Hopp,3.Javorek,4.Hladík,5.Palko – 6. Carvalho,7. Franc Otega Okovave,8.Juříček,9.Juřica – 10. Tayc Philip Atao,11. Okafor Emanuel Ezeth

Střídání : 46. Hopp - Vávra
               46. Juříček - Střalka
               46. Juřica - Boráň
               75. Tayc Philip Atao – Hopp

Frýdecko-místecký kemp 2013 pokračoval utkáním proti slovenské Bytči, za kterou nastoupili bývalí hráči MFK F-M Jiří Pešek a Radim Pařenica a zvlášť Pešek si nevedl vůbec špatně. Už testované hráče z utkání s Hlučínem doplnil brankář Sparty Brno Michal Stehlík ( bratr to zkoušel u nás v létě ),ale divizní soupeř ze Slovenska ho příliš neprověřil ! Skóre utkání hraného na umělé trávě otevřel chytrou brankou David Juřica ve 26.minutě. Ve 31.minutě o sobě dala vědět nigerijská útočná dvojice Tayc Philip Atao a Okafor Emanuel Ezeth a domácí tým vede 2:0.O minutu později dnešní kapitán Juříček vybízí ke gólu Okafora  Emanuela Ezetha a ten chladnokrevně zvyšuje na poločasových 3:0 pro MFK F-M !
Do střelecké listiny se zapisuje i třetí nigerijský hráč  Franc Otega Okovave,který se trefuje ze standartky a Franco předvádí promrzlým fandům oslavný taneček. I když touha přidat další branky z naší strany byla velká,výsledek se už nezměnil ! Poslední možnost se ještě porvat o místo v kádru mají tito hráči ve středu,když od 14:00 přivítáme na umělce nováčka MSFL Mikulovice !
Martin Blahuta :“ K vidění byly zajímavé akce,krásné branky a diváci tak mohli být spokojeni !"