KEMP 2013 - 3 - MFK F-M : MIKULOVICE 1:6 ( 0:3 )

MFK F-M : MIKULOVICE 1:6 ( 0:3)

Branka: 79. Schroner ( Rapavý )             1:5

Rozhodčí:  Vojkovský
Diváci: 18
Frýdek-Místek : 1.Slovák – 2.Kvasnica,3.Hladík,4.Palko,5.Schroner – 6. Švikruha,7. Franc Otega Okovave,8. Le Giang,9.Plešek – 10. Okafor Emanuel Ezeth ,11. Rapavý

Poslední zápas frýdeckého kempu 2013 našim zkoušeným hráčům vůbec nevyšel a  tak jsme zaslouženě podlehli nováčkovi MSFL Mikulovicím 1:6 po poločase 0:3 ! Jedinou naši branku vstřelil v 79.minutě orlovský Schroner po přihrávce piešťanského Rapaveho,ale to bylo už za stavu 0:5 ! Za stavu 0:3 jsme dokonce v 52.minutě neproměnili Le Giongem penaltu,nadějný útočník Nitry netrefil ani branku ! Výsledek je skutečným obrazem dění na hřišti a v tomto utkání i individuální výkony nelze ani hodnotit,byly prostě slabé od všech hráčů !
Po třech utkáních kempu 2013 mají přesto nějakou naději se prosadit do druholigového kádru tito hráči : Hladík,Palko,Schroner,Habusta,Le Giong,ale vše ukáže až začátek zimní přípravy,která začíná 2.1. 2014 !
Martin Blahuta : „ Po sobotním celkem vydařeném utkání s Bytčou,jsme dnes propadli ve všech směrech a všechny individuální výkony byly pro mě zklamáním !