Branky : 7. Malík                               0:1
             26. Just ( Staško )                  2:1
             38. Žídek ( Bello )                   3:1
             54. Bello ( Hykel )                   4:1
             60. Literák ( Bello )                 5:1
             67. Jurišič ( Bello )                  7:1
             71. Jurišič ( Ilko )                   8:1
             85. Ilko ( Švrček )                    9:1

Prepsl ( 46.Mihalek ) - Švrček,Literák (65.Jandek ),Žídek (46.Coufal ),Mehremič - Ilko,Ďuriška ( 46.Vašenda),Bello,Just ( 65.Belej ) - Jurišič,Staško ( 46.Hykel )

Bez zraněných Javorka,Taliána,Zapalače,Matúše a Šašinky nastoupili svěřenci trenéra Orla proti slovenské Bytči za které hrají naši hráči Pešek,Střalka,Škorík a nově i nejlepší střelec farmy z podzimu Paleček. Utkání začalo s velkým zpožděním ( autobus s hráči Bytče uvízl v koloně po nehodě ve Starých Hamrech ) a už v 7.minutě svítil na světelné tabuli překvapivý stav 0:1 po brance Malíka. A v 11.minutě mohlo být ještě hůř,ale Pešek z dobré pozice minul branku Prepsla a pravidlo nedáš – dostaneš se naplnilo v téže minutě,jedovku Švrčka brankář Bytče neudržel a Just dorážkou srovnal 1:1. Ve 22.minutě po skvostné akci Bello – Švrček – Jurišič se skóre ještě neměnilo. Ale ve 26.minutě po akci Staška už se skóre mění a je u toho znovu Just,který laboroval se zraněním kotníku 2:1.Ve 38.minutě je to už 3:1, to si na roh Bella naskočil Žídek a divácí jsou už po nedobrém začátku velmi spokojeni. Ve 43.minutě aktivní Bello připravil gólovku pro Justa, ale ten přestřeluje i ochrannou síť a poločas končí 3:1 pro Lipinu.
            Do druhé půle vletěli hlavně díky Hykelovi naši jako uragán,náš mladíček připravil ve 48.minutě šanci pro Švrčka,ten však trefuje jen golmana. A znova Hykel v 53.minutě místo přihrávky na zcela volného Švrčka pálí jen do golmana. Hykel se z toho poučil a v 54.minutě asistuje u branky Bella 4:1.A Hykel znova v šanci o minutu později,ale brankář Bytče je znovu na místě.Nejhezčí fotbalový moment utkání sice branku v 58.minutě nepřinesl, Jurišičův volej po centru Bella skončil jen na břevně ! Bello nechává skórovat i druhého stopera Literáka a po rohovém kopu a hlavičce kapitána je to už v 60.minutě 5:1 ! V 64.minutě se konečně střelecky prosazuje zaslouženě a hezky Hykel 6:1! U dalších branek jsou už na hřišti i talentovaní dorostenci Jandek a Belej.V 67.minutě po třetí u branky asistuje Bello a Jurišič zvyšuje na 7:1. Jediná šance hostů ve druhém poločase končí po střele Střalky v náručí Mihalka. V 71.minutě po centru Ilka se znovu prosazuje Jurišič 8:1. Na další branku se čekalo 14 minut, Švrček posunul míč na Ilka ,ten z těžkého úhlu podeváté rozvlňuje síť ! Desáté branky se už stovka fanoušků nedočkala,ale i tak odcházeli ze Stovek potěšeni nejen výsledkem,ale i hrou a přitom úvod utkání tomu nenasvědčoval ! Ovšem za týden to bude jiná zkouška,čeká nás totiž druhý tým slovenské ligy Trenčín !