POSEZÓNNÍ PŘIPRAVNÉ UTKÁNÍ - MFK F-M : LÍSKOVEC 1:3 ( 1:0 )

Branky:  13.Bogdan ( Skotnica )           1:0

75. Čerňák                            1:3

Rozhodčí: Galásek,Švec

Diváci: 50.

Frýdek-Místek:

1.poločas : Hill – Korneta,Sviták,Preči,Musiol – Šmíd,Javorek, Pešek Martin,Skotnica – Teplý,Bogdan

2.poločas : Tesarčík – Hopp,Sviták,Junga,Gelner – Horák,Huška,Javorek,Skotnica ( 65.Kolář ) – Vavřík,Bogdan ( 65.Parma )

Hráči z nižších soutěží bojovali o fleky v kádru MFK F-M proti dream týmu z Lískovce, který nastoupil posílen například o Knappa,Rýgla,Kořínka atd. a na hře zvlášť ve druhém poločase to bylo znát ! Do vedení šli ve 13.minutě domácí, to našel Skotnica ( Havířov ) Bogdana ( Vřesina ) a ten se nemýlil 1:0. A výsledek 1:0 vydržel do poločasového hvizdu rozhodčího Galáska i díky tomu,že obrana ve složení Korneta ( Frýdlant ),Sviták ( Valašské Meziříčí ),Preči,Musiol pracovala na jedničku a i brankář Hill předvedl jeden fantastický zákrok ! Do druhé půle vyběhla zcela jiná sestava Lipiny a zkušení hosté v 59.minutě z penalty za ruku Jungy Rýglem vyrovnali ! A nebyla to jediná branka Lískovce, v 70.minutě znovu Rýgl 1:2 a v 75.Čerňák 1:3 a tak končí i celé utkání ! Do zkoušky č.2 ( sobota 24.11.10:15 doma proti Baníku B ) byli z dnešních hráčů znova vybráni Korneta,Sviták,Šmíd,Pešek ( Staříč ),Skotnica a Bogdan, zbylým hráčům trenér Duhan poděkoval a šanci mají třeba v našem „B“ týmu .

Martin Blahuta : „ Výsledek  sice není až tak důležitý,ale přesto mě mrzí,ale je třeba uznat sílu soupeře ! Osobně se mi líbily výkony Svitáka,Prečiho,Musiola a Javorka, ale není jednoduché přesvědčit o svých kvalitách za poločas !.