62. Žurovec 8:0
        78. Šlosar    9:0

Rozhodčí :  Chýlek
Diváci :  18
Musil ( 38.Doležal )  - Závodný, Galásek, J.Merta, Farský – Svobodník, Valas, Huška,  Poledník (27. Honěk ) – Kusý, Lesniak    trener: Martin Blahuta

Generálka na Vojkovice bez Smolíka, Magery, Skalického, T.Vyviala, T.Skurky, Habrnala, Burdy, R.Merty,Kocúra, Vargy a i bez nadějných dorostenců Stavrovského,Minarčíka začalo brankou v naší síti už ve 45 sekundě z kopačky Rumla 1:0. V 7.minutě famózní Musil vychytal domácího útočníka a to samé udělal náš brankář Musil i ve 22,24,25 a 29.minutě a držel náš tým nad vodou! I domácí brankář se činil při šancích Svobodníka,Hušky, znovu Hušky a Kusého! Až do 34.minuty nic nenasvědčovalo debaklu,ostudě svěřenců trenéra Blahuty! Jenže zkraty a nepochopitelné jednání „starých“ pardálu Poledníka a Musila, kteří opustili hrací plochu, totálně rozklížilo tým a poločasový stav 4:0 tak to bylo jen menší zlo před totálním koncem party , která zachránila na jaře zázračně OP!
    Ve druhém poločase si domácí s chutí zastříleli a v 78.minutě po brance Šlosara, který zvýšil už na 9:0 hodil trenér Blahuta na hřiště ručník a rozhodčí Chýlek zápas předčasně ukončil!
Martin Blahuta : „ Pod tento nezájem,nekolektivnost se už dál podepisovat nebudu. Myslím si, že tohle jsem si snad ani nezasloužil! Dál to nebudu komentovat!