Prepsl – Literák, Cigánek,Žídek,Palko – Švrček,Uvíra, Mozol,.Zapalač –Prokeš,Kovařík

65. Švrček – Malík
71. Mozol – Habusta
76. Zapalač – Juřica
80. Literák – Javorek

Karty před dnešním posledním utkáním Tipsport ligy skupiny D byly rozdány jasně : nám stačilo neprohrát s Baníkem a mohli jsme slavit postup do berounského finále. A mohli jsme k němu mít blíže už po třech minutách, to Kovařík zatáhl míč po levé straně,vybídl ke skórování H.Prokeše,jenže ten mířil mimo ! Nejaktivnější hráč utkání De Azevedo Dyjan Carlos si dělal na své levé straně co chtěl a jen díky pozornému Prepslovi ve 14.minutě neotevřel skóre utkání ! To se povedlo až Gálovi ve 24.minutě,který zužitkoval přihrávku Kukece 1:0. Jenže vedení Baníku trvalo jen 3 minuty, Uvíra vybojoval míč , posunul ho do běhu Mozolovi a ten s pomocí teče baníkovských zadáků srovnává na 1:1 ! Ve 37.minutě prověřil Vengřínek Prepsla,ale ten jeho nepříjemnou střelu vyráží ! Do poločasu,který byl z naší strany jednoznačně nejhorší z průběhu Tipsport ligy,ještě ve 43.minutě promáchl centr Prepsl,ale naštěstí ho v bráně zastoupil Palko a tak s remizovým stavem vládla větší spokojenost na lipinské lavičce !
I ve druhé půlce měl Baník navrch,ale až do 66.minuty jsme drželi remízový,postupový stav ! Jenže nejzkušenější náš hráč Literák si zopakoval tu též chybu jako v loňském utkání,namazal Holzerovi a Baník vede 2:1 ! A o tři minuty později bylo ještě hůř,Frydrych zvyšuje na 3:1 ! V 84.minutě z ojedinělé naší akce Millunovič snižuje na 3:2,ale naději na zvrat trvala jen chvíli,Lukeš zvyšuje v 88.minutě na 4:2 a zaslouženě posouvá svůj tým do FINÁLE ! MFK FRÝDEK –MÍSTEK končí s bilancí 3 1 1 1 8:8 4 na druhém místě skupiny D a v sobotu si zahraje o 5-8.místo s druhým celkem skupiny C !

Martin Blahuta : " Podali jsme ustrašený a slabý výkon . I přes to jsme  remízu vybojovat mohli, ale to bychom o ní museli bojovat jinak !"