Branky: 12. Teplý ( Žídek )           1:0
             44. Skotnica ( Pešek )       6:1

Zelení: Prepsl - Švrček,Literák,Coufal,Žídek -Pešek,Mozol,Cesnek,Skotnica - Teplý,Molnár
Modří:Tesarčík - Junga,Korneta,Wozniak,Prokeš- Kolář,Kovalík,Forster,Kisza – Krejčok,Šigut
Za modré střídali : Somr,Pařenica,Škorík,Musiol,Javorek

Bohužel přívaly sněhu zapříčinily,že plánované dvoutkání mezi Zlínem a MFK F-M se zrušilo ( zpráva nás zastihla již v Chlebovicích :) ) a tak se odehrálo modelované utkání na 2x 25 minut na opět zasněžené umělce ve Stovkách ! Utkání by se ani nekomentovalo,ale 4 branky Zdenka Skotnici se musí oficiálně uvést, aby hráčská kasa se ještě více naplnila – pokladník Michal Švrček však musí udělat nový sazebník,protože se 4 brankama v jednom utkání se asi nepočítalo ! Zelení od prvních minut dokazovali,že s nimi trenér Duhan právem počítal do základu ve Zlíně ( jen Molnára by nahradil Gulajev ) a Teplý v 15.minutě po skvostném centru Žídka otevírá skóre tréninkového utkání. Do poločasu překvapivě dvakrát hlavou Skotnica překonává Tesarčíka a poločas tak končí 3:0 pro zelené !
Druhý poločas začíná brankou Molnára a tato branka by určitě kandidovala o nejhezčí branku zimní přípravy – 4:0 ! Skotnica dovršuje ve 35.minutě hattrick 5:0 ! Po 450 minutách inkasuje branku Prepsl,když ho parádně lobl Jirka Prokeš 5:1,ale to oficiálně nebudeme uvádět, Ondra dál drží neprůstřelnost 409 minut ! A poslední branku zajímavého špílu trefuje kdo jiný než v tomto utkání po…. „ SKOTY“ 6:1 a v úterý vzhůru na herní soustředění !