Rozhodčí: bez rozhodčích - VŠICHNI BYLI SPOKOJENI
Diváci: 18
Klus – Jantoš, Kozel, Bauman, Moškoř – Probosz, Bolek, Rusnok, Brzuchanski– Lachowicz, Rakus
Střídali:    Lamoš (1.poločas za Nošovice), Hradil, Příborský
Trenér: Martin Blahuta
                        Začátek herního soustředění nám brutálně nevyšel, na přírodní trávě ve Vyšních Lhotách jsme po poločase 2:2 podlehli svěřencům  nového nošovického trenéra Petra Bujňáka 6:2! Z našeho 18 – členného kádru pro jarní boje …., nám chyběl pouze Glac, Pieszka, Rusz a znovuzrozený Zábelka. Domácí už s novou posilou Zdeňkem Skotnicou se ujali vedení už ve druhé minutě , kdy se šťastné trefil Jakub Vojkovský 1:0.Ve 25 minutě se kuriózně prosadil Lachowicz 1:1.Ve 31 minutě  otočil Probosz stav utkání na 1:2 v náš prospěch.O poločasové vyrovnání se postaral Turoň 2:2.
                        Ve druhém poločase bylo na hřišti asi jen jedno mužstvo a protože náš přístup byl katastrofální, zvítězily Nošovice zaslouženě 6:2. V rámci herního soustředění sehrajeme v neděli už páté utkání zimní přípravy a to na Stovkách s Janovicemi.
Martin Blahuta: „Chtěl bych poděkovat domácím funkcionářům za připravení hřiště, terén byl sice těžký, ale byl pro oba stéjný, domácí toužili po vítězství víc než my a proto zaslouženě vyhráli. Víc bych to nekomentoval, abych se ne…..!“

FOTOGALERIE ZE ZIMNÍ PŘÍPRAVY .... FOTOGALERIE ZE SOUSTŘEDĚNÍ  ....