86. Kaulinec                         2:8
Diváci: 5 ( Olšovský, Vavříček st.,Michal Jurek se synem a na chvilku Petr Weismann ....

STAŘÍČ : Vavříček - Kaps, Janota, Alféry, Velička - Kocián - Brettschneider, Musálek, Király, Krosčen - Kaulinec
Trenér : Petr Jukl
HNOJNÍK : Klus – Rusz, Kozel, Bauman, Hradil – Brzuchanski, Bolek, Rusnok, Probosz – Příborský, Lachowicz
Střídali:  Jantoš, Moškoř
Trenér: Martin Blahuta
                    Pro TJ SOKOL HNOJNÍK to byla generálka na první jarní kolo, které sehrajeme v sobotu 25.3. v 15:00 ve Vendryni. O „mistrákovou“ základní sestavu dnes z různých důvodů nemohli zabojovat chybějící Glac,Rakus, Zábelka a Pieszka .Hnojník vrátil domácím porážku ze Stovek v poměru 3:2 …. a po brankách Lachovicze 3, Bolka, Rusze, Probosze a Brzuchanského poráží tým FK Staříč vysoko 2:8!
Na hlavním hřišti ve Staříči si to rozdali dva trenéři, kteří milují číslo 8, začínající trenér Jukl (nahradil nepřítomnou dvojice Végh – Ambruž) a Blahuta, který zde působil 4 roky ....!

Po úvodních šancích obou týmů se ve 26 minutě prosadil domácí defenzivní half Kocián a Staříč vede 1:0. Vedení zelenočerných netrvalo dlouho, už za 4 minuty srovnal Lachowicz na 1:1. A do poločasu se stav korektně hraného utkání změnil po brankách Lachowicze a Bolka na 1:3.
    Ve druhém poločase se už projevila větší kvalita a kolektivnost Hnojníka,  skóre se navyšovalo až na 1:8! V závěru utkání snížil na konečných 2:8 Kaulinec, který se po půl roce ve Starém Městě vrací zpět do Staříče a asi bude ústřední postavou týmu, který se bude chtít zachránit v 1.B. třídě. Jestli se to Staříči podaří ukážou jarní boje, začínají už za 14 dní! Staříč hraje doma s Trojanovicemi a Hnojník zajíždí do Vendryně!
Martin Blahuta: „ Po krátkém soustředění na Sepetné .... v minulém týdnu se tým hodně semknul, už i tréninková účast se zlepšila, tak věřím, že ve Vendryni budeme hodně silní. Jen doufám, že ty co budu muset posadit na lavičku z 18 ti členného kádru .... to pochopí, a společně budeme chtít tabulkou stoupat výše, dnešní zápas mě v tom utvrdil. Dali jsme v přípravě 26 branek v šesti zápasech a inkasovali 11 krát, z toho 3x s čistým kontem, příprava se tak snad povedla.Nepřísluší mi hodnotit dnešního soupeře, ale pokud se to ve Staříči rychle nezmění, bude záchrana téměř nereálná a to by mě hodně mrzelo!“