Diváci: 28
Kocián - Jukl, Janota, Malý, Király – Imričko, Musálek, Pešek D., Slíva – Míček, Kuča
Střídali : Odstrčil, Bittner, Vlček
Trenér: Martin Blahuta
                                                Už šestý zápas v zimní připravě pro tým trenéra Blahuty skončil těsnou výhrou 4:3, když naše branky vsítili Míček 2, Kuča a Vlček. V podzimním utkání OP zvítězili svěřenci trenéra Bujňáka ve Staříči 3:1 .... a loňský rok zakončili na druhém místě OP s bilancí 15 13 0 2 48:21 39 a tak je mezi námi propastný rozdíl 28 bodů, když naše bilance je hrozivá 15 3 2 10 19:62 11. Nošovice budou určitě bojovat na jaře o postup do 1.B. třídy! Náš vzájemný zápas se uskuteční v neděli 2.6. v 17:00 na hřišti v Nošovicích!
                                               Našemu týmu tentokrát chyběli nemocný Velička a Kurečka, dále „lyžař“ Matula , Řezáč , Hromádka, a na poslední chvíli i Rusz. I proto nás taky na poslední chvíli doplnili dorostenci Bittner, Odstrčil a jejich trenér Vlček. V základní sestavě se objevil Martin Míček, pro kterého to byla první účast v zimní připravě, a to tým má za sebou už 13 tréninkových jednotek + 6 utkání.
                                                A právě Míček po akci Musálka už v sedmé minutě otevírá skóre utkání 1:0. Nošovice mají v sestavě dva rozdílové hráče a tak po akci Skotnici srovnává v 16 minutě Červený na 1:1. V bráně Nošovic nastoupil Jakub Vojkovský ( hráč, ale v sezóně 2x chytal a dvakrát udržel čisté konto) a ten podruhé lovil míč ze své sítě ve 24 minutě, autorem branky byl důrazný Kuča 2:1. Ovšem do poločasu bylo vše jinak, 31 minuta Laštovička 2:2 a 36 minuta opět Červený 2:3, ale to byla branka, která by obletěla svět, být tam kamera, která bude připravena až na generálce.
                                                 Už během prvního poločasu se na hřišti objevil Adam Odstrčil a ve druhém další příslib do budoucnosti FKS Šimon Bittner + na něho na hřišti dohlížel trenér dorostu Roman Vlček. A právě po jejich spolupráci srovnává Vlček po hodině hry na 3:3. V té chvíli je našeho týmu plné hřiště, po šancích Odstrčila, Bittnera se měnilo asi zaslouženě skóre“až“ v 81 minutě, to se prosadil Míček na 4:3! Je to tak už čtvrtá výhra v přípravě a zvlášť těší, že je to z týmy naší soutěže se kterými  jsme na podzim 2023 neuspěli....! Teď nás v sobotu čeká domácí generálka s Řepištěmi B(sobota 9.3.10:00), takže vás fanoušky na toto utkání zveme.
Martin Blahuta: „Výhra i výkon, zvlášť ve druhém poločase určitě potěší, ale mám největší radost z toho, že i když nám vypadne řada hráčů, máme od dnešního zápasu kam šáhnout pro pomoc, dorostenci se předvedli v dobrém světle. Máme ještě 14 dní na vylepšení všech slabin, kterých je ještě pořád dost, zvlášť tréninková účast není dobrá a když skoro nejlepší účast má Petr Velička (42 let) měli by se někteří nad sebou zamyslet.“