Branky:  18. Cartr                        0:1

Diváci: 18
Kocián - Jukl, Rusz, Malý, Zlý – Míček, Musálek, Pešek D, Řezáč – Kurečka, Berek
Střídali : Imričko, Kuča Vladimír, Basiaga, Hromádka, Vlček
Trenér: Martin Blahuta
                                   Poprvé v zimní přípravě jsme utkání odehráli na přírodní trávě v našem areálu a to na výborně (Strakoš st.) upravené tréninkové ploše (hosté se vším nespokojení), soupeřem nám byly Řepiště B, hrající ostravský okresní přebor. Z vytvořeného kádru zase chybělo x hráčů, ale to bude asi klasická situace a i proto je moc dobře, že zápasy mužů a dorostu se kryjí pouze jednou v sezóně! Tak snad dorostence využijeme i v jarní části OP! Už jsme využili v přípravě 6 dorostenců – Berek, Odstrčil, Bittner a dnes Zlý, Kuča V., Basiaga.
                                   Do vedení v tomto utkání šli hosté, když se v 18 minutě prosadil Cartr 0:1. Do poločasu jsme srovnali obráncem Juklem, když hlavou dorazil střelu Musálka 1:1. Ovšem co jsme do přestávky neproměnili se jen tak nevidí, hlavním paličem šancí byl Pešek a přidali se i další! Nedisciplinovaní hosté tak za remízový stav byli rádi a mohli být i rádi, že rozhodčí Mudra jejich prohřešky trestal jen domluvou.
                                  Ve druhém poločase jsme už šance proměňovali a tak výsledek 4:2 po dvou brankách Peška a jedné Rusze je na závěr přípravy povzbuzením na zápasy OP.
Naše bilance v přípravě je tak 7 5 0 2 22:19 -   Kurečka 4, Pešek 4
                                                                           Slíva 2, Imričko 2, Jukl 2, Míček 2
                                                                           Velička, Brzuchanski, Király, Kuča, Vlček, Rusz 1
Martin Blahuta: „ Nevím, jestli nějaký tým v přípravě odehrál tolik utkání co my. Někdy to byla ovšem jediná možnost jak dostat hráče do přípravy ...., takže až mistráky ukážou, jak na tom jsme. Přestože jsme neudělali žádné soustředění ani žádnou stmelovací akci, věřím, že na jaro jsme připraveni dobře a že budeme vyhrávat více než na podzim. A k dnešnímu zápasu jen tolik, že jsme ubečenému mančaftu měli dát více branek, šance na to byly. Když si vezmu, že nás dnes bylo 16 a chybělo 6 (Janota, Velička, Slíva, Király, Matula, Kuča O.) tak vytvořit sestavu na Vojkovice bude těžký oříšek a to ještě v minulém zápase zahráli výborně dorostenci Odstrčil a Bittner! Ať už bude sestava jakákoliv, věřím, že to bude sestava vítězná!“

KONEČNÁ FOTOGALERIE ZE ZIMNÍ PŘÍPRAVY ....