Branky:      2.Dušík                    1:0
                92.Kocián                   5:2
                93.Kocián                 6:2

Rozhodčí :     Hetmer
Diváci : 15    ( z toho 2 z Palkovic – předseda J.Bílek a zraněný D.Kusý )

1.poločas :  Valas – T.Vyvial, Musil, R.Merta, J.Merta – Skalický, Lesniak, Burda – T.Skurka ( 35. Hetmer ), Vrtný,Svobodník
2.poločas :  Musil -  Farský,R.Merta, Hetmer, Chamrád – Burda, Lesniak, Skalický – Skurka, Vrtný, Svobodník  střídali : Valas, Vyvial a Huška

Teprve druhý zápas zimní přípravy skončil opět debaklem a tak máme na soustředění nad čím přemýšlet a co zlepšovat. Už ve 2.minutě otevřel skóre utkání Dušík 1:0 pro rezervu Frýdlantu hrající OS.V 10.minutě mohl skóre utkání srovnat Skurka, ale skvěle ho vychytal domácí brankář. V 16.minutě načal svůj střelecký koncert v tomto utkání Kocián a je to překvapivě 2:0. Spolupráce Skurky a Burdy ze dvacáté první minuty končí výstavní brankou Patrika Burdy 2:1. O 3 minuty později mohlo být vyrovnáno, ale Svobodník po akci Vršky těsně míjí branku Frýdlantu.Deset minut před poločasem ( hráno 2 x 50 ) zvyšuje Kocián už na 3:1 a tak končí i poločas, byť volej R.Merty po skvěle zahrané standartce Lesniaka po gólu přimo volal.
                  Do druhého poločasu se do branky postavil Musil ( nahradil Valase,který míří asi znovu do Metylovic ), našeho nejlepšího hráče tohoto utkání J.Mertu už nechal trenér Blahuta odpočívat, do hry zasáhli Chamrád, Farský a později po nemoci  i Huška. Změny týmu prospěly a Lesniak už po 50 sekundách mohl vstřelit kontaktní gól Lesniak, skvělý brankář domácích byl však proti.V 56.minutě to bylo už hrozivých 4:1 po brance Mistíka.Naději na lepší výsledek týmu dává Burda v 64.minutě 4:2!V závěru utkání mohli postupně skórovat Skurka, Svobodník, Chamrád a Skalický ( tyč ). Jenže nebylo nám souzeno a Kocián přidává po našich chybách dvě branky a stanovuje výsledek utkání na 6:2.V rámci soustředění ( 16..2 – 19.2. ) sehrajeme dvě další utkání a to v sobotu od 11:00 s U19 Frýdlantu  a v neděli nás na Stovkách čeká tým 1.A. třídy Dobratice.
Martin Blahuta :“ Poučný zápas ve všech směrech, můžeme mít za sebou x tréninkových jednotek, ale pokud nebudeme přistupovat k zápasu zodpovědně a koncentrovaně, tak nebudeme vyhrávat a budeme ztrácet radost z fotbalu a tu by mělo jít především. Snad na to během náročného soustředění příjdeme a zase začneme tahat za jeden provaz jako v roce 2016. Do jara sice vstoupíme se 23 body, ale vzpomeňme na Lískovec, ten byl taky po podzimu pátý a dnes hraje OS."

PROGRAM SOUSTŘEDĚNÍ U FANDY 16.2. - 19.2. 2017 ....