Branky:  10.Poledník ( Burda )              0:1
            18. Mistrík                            1:2
            57. Milar                               2:4
            60. Skalický vlastní                  3:4
            65. Habrnal ( Huška )              3:6
            68. Burda ( trestný kop )         3:7
            88. Habrnal ( Svobodník )         3:8                    .

Smolík – Farský, Skalický, J.Merta, T.Vyvial – Burda, Huška, Lesniak ( 7.Poledník – 46.Kašpařík – zapůjčený hráč z Frýdlantu ), Svobodník – Habrnal, T.Skurka

V rámci zimního soustředění ( 16.2. – 19.2. U FANDY ) jsme sehráli utkání s U19 Frýdlantu, s chutí jsme si zastříleli a zaslouženě zvítězili, byť nám v tomto utkání chybělo x hráčů. A už po 7.minutách jsme museli poprvé střídat, zraněného Lesniaka nahradil Poledník, ten už po 3 minutách pobytu na hřišti mazácky otevírá skóre 0:1. Po akci palkovické velké naděje Svobodníka vedeme v 17.minutě 0:2, a je to s přispěním domácího zadáka.Poprvé v sezóně chytající Smolík, předvedl v prvním poločase řadu famózních zákroků, ale Mistrík na „Smoldu“přece jen v 18.minutě vyzrál a poločas končí vedením Palkovic v poměru 1:2!
            Nedostatek hráčů jsme řešili zapůjčením Kašpaříka ( odstoupil Poledník ), který během dvou minut připravil dva gólečky pro Habrnala 1:4. Chvilková nepozornost našich zadnich řad a mladíci jsou po brance Milára a do vlastní sítě skórujícího Skalického v 60.minutě ve hře 3:4.Po pátečním nácviku střelby na této umělce  ….  jsme přesnými zásahy Hušky ( krásně střižené nůžky ), znovu Habrnala a Burdy ( skvostně zahraný přímý kop ze 20 metrů přímo do šibenice ) odskočili dobře hrajícím dorostencům v 68.minutě na rozdíl 4 branek 3:7! Konečnou podobu výsledku stanovil svou čtvrtou brankou v utkání Habrnal 3:8 a v neděli nás čekal na Stovkách tým Mariána Korabíká Dobratice.
Martin Blahuta : „ Výsledek,hra i počet vstřelených branek je určitě potěšující, ale trápí mě velká marodka našeho týmu.