ZIMNÍ PŘÍPRAVA - STAŘÍČ : PALKOVICE 5:2 ( 1:0 )

STAŘÍČ : PALKOVICE 5:2 ( 0:1 ) !!!
Branky:    15.Lesniak ( odražený míč ) 0:1
               70.Ivoš Vrtný                    1:1
               78.Kempa                        2:1
               80.Minarčík ( Skalický )      2:2
               82.Kiraly                        2:3
               85.R.Merta ( vlastní )        2:4
               86.Kempa                       2:5
Rozhodčí :     Němec

Valas –  Burda, Musil, R.Merta, J.Merta – Skalický, Lesniak, Huška, Chamrád – Habrnal, Kusý
Střídali : Minarčík, Farský

Po sedmi tréninkových jednotkách v lednové přípravě jsme na umělce ve Frýdlantě nastoupili proti tradičnímu soupeři FK Staříč. Od úvodních minut utkání bylo zřejmé, že jsme v tréninkovém procesu na tom lépe než „Jurajova“ družina a nejlepší hráč 1.poločasu Lesniak to v 15.minutě korunoval úvodní brankou 0:1. V 17.minutě přidal R.Merta druhý gól, ale sudí Němec ho pro faul správně neuznal.Na hřišti kraloval nestárnoucí Lesniak, který skvostně vybídl ke skórování Minarčíka, ale ten svou šanci nevyužil. To samé se opakovalo ve 30.minutě, to Minarčík zazdil další gólovku po centru Skalického. Do kabin se mělo jít za nerozhodného stavu, jenže zkušený Váňa z malého vápna přestřelil i ochranou síť.Poločas tak končí hubeným vedením Palkovic v poměru 0:1.
                 I ve druhém poločase na tom byli lépe palkovičtí,v 65.minutě další miliónovou šanci nevyužil opět Minarčík, o minutu později Kusý trefuje břevno a tak přichází trest – Ivo Vrtný srovnává v 70.minutě na 1:1! V rozmezí 73 až 76 minuty mají na kopačkách Huška, Skalický, Musil a Minarčík vedoucí gól Palkovic, jenže realita je jiná , Kempa v 78.minutě otáčí stav na 2:1 pro FKS. Na pátý pokus se konečně trefuje Minarčík po akci Skalického 2:2. To co ovšem bylo k vidění v posledních 8 minutách utkání je neuvěřitelné, Staříč vstřelil 3 branky a debakl je na světě : STAŘÍČ : PALKOVICE 5:2 po poločase 0:1. V dalším utkání zimní přípravy se střetneme ve Stovkách v sobotu 4.2. v 16:00 s Řepištěmi a snad si napravíme reputaci.
Martin Blahuta: „ Za posledních 20 minut druhé půle jsme dokázali znehodnotit celou kvalitní lednovou