Branky:    25. Kocúr (Valas )         0:1
                90. + 2 Sobola              6:1

Rozhodčí :  Rapouch „ Kemo“
Diváci :  8

Prášil – Farský, Blahuta, Galásek, T.Vyvial – Skalický, Valas, Burda, Chamrád – Michna, Kocúr   střídali : Dulava, Boor

S torzem týmu, se zapůjčenými hráči nastoupily Palkovice pod umělým osvětlením na umělce ve Stovkách proti týmu Tiché hrající 1.B. třídu. Náš tým hrál celé utkání pod stálým tlakem, ze kterého se vymanil pouze v 11.minutě po skvělé akci Burdy, ve 25.minutě jsme z bréjku dokonce vstřelili naším nejlepším hráčem v tomto utkání Kocúrem branku, která znamenala vedení 0:1.Ještě v 62.minutě po chybě obrany Tiché se řítil Kocúr samostatně na branku soupeře, jenže Roman to řešil špatně. Jinak kromě šesti branek hráči Tiché nastřelili 3x brankovou konstrukci a tak porážka je pro nás ještě milosrdná. Samozřejmě hrát bez 15 hráčů : Habrnala ( práce ), Hušky ( zraněn), Kusého ( ruka v sádře ), Lesniaka ( zraněn i nemocen ),Magery ( zraněn ) Romana Merty ( zraněn ), Járy Merty ( nemoc ), Musila ( ? ), Poledníka ( zraněn ), Skurky ( nemoc ),Smolíka ( zraněn ) Stavrovského ( dorostenecký turnaj ), Svobodníka (dorostenecký turnaj ), Vrtného ( nemoc ) a Závodného ( zraněn ) je složité , ale ti co dnes zápas odehráli zaslouží uznání. Už za 4 týdny .... sehrajeme první jarní mistrák v Nošovicích a tak budeme věřit, že se marodka brzy vyprázdní!
Martin Blahuta: „ Bojovali jsme, ale soupeř byl kromě disciplíny ve všem lepší!“