Branky:    15. Puczok                1:0
Rozhodčí:  Klečacký – Machala, Mitura ....   Delegát : Valošek
Diváci : 130 z toho 9 našich fandů ....

Smetana – Király, Malý, Kocián, Burda  –  Matula, Krpec, Vandas, Trčka – Kaulinec, Musálek
Střídání : 24.Malý – Velička    57.Burda – Kolář    65.Krpec – Quitt

Kdyby sázkové kanceláře vypisovaly kurzy i na zápasy1.B.třídy, tak kurs na remízu by v utkání Nýdek : FKS byl hodně nízký, protože i třetí utkání těchto soupeřů skončil remízou ( 2:2,3:3), a zase 3:3! O naše dnešní branky se nezasloužil nikdo jiný než Lukáš Kaulinec, za dvě podzimní kola jich nasázel všech 5, co zelenočerní dali a určitě bude usilovat o korunu krále střelců této soutěže.
               Než vstřelili domácí úvodní branku utkání ( 15.minuta Puczok 1:0), tak vedl náš tým na rohy 4:0, měl tři brankové příležitosti z toho jednu v 8.minutě miliónovou (všechny hráč č.11), ale ve 22.minutě svítí na ukazateli skóre stav 2:0. Tým kapitána Musálka ( P.Jukl zraněn) ovšem nesložil zbraně, přežil nastřelené břevno ve 27.minutě,  a ihned z protiútoku vstřelil po akci Trčky Kaulincem kontaktní gól 2:1.Kaulinec byl dál při chuti, jeho volej ze 29.minuty skončil v rukavicích Stacha, ale i centr Matuly byl úžasný. A ve 36.minutě se už naší fans radují, Krpec vytáhl míč  a Kaulinec po české uličce srovnává na 2:2 nechytatelnou střelou k tyči. A obrat mohl dokončit Musálek, ale jeho samostatný únik gólem neskončil. Když už se oba týmy viděli v kabině , chybičku naší obrany potrestal Spratek  a tři minuty po té foukl do píšťalky Klečacký za stavu 3:2.
             Druhý poločas už tolik zajímavý nebyl. Ke zraněnému Malému (odstoupil už ve 24.minutě) přibyli Burda a Krpec, v 65.minutě  jsme tak vyčerpali možnost dalšího střídání a tak někteří hráči našeho týmu dohrávali se sebezapřením. Přesto jsme zápas dotáhli alespoň k remízovému stavu, v 75.minutě, po akci střídajících hráčů Quitta a Koláře srovnává Kaulinec na 3:3 a tak Staříč si připisuje první bod do tabulky ročníku 2021/22. V dalším kole přivítáme Lokomotivu Petrovice B a to už musí být za 3 body!