Rozhodčí:  Pasterčák – Dytková, funkcionář domácích Richter
Diváci: 68

Kreželok– Oborný, Bauman, Kozel, Hradil   –  Brzuchanski, Bolek, Klus, Grochal – Zábelka, Walica
Střídání: 32. Grochal – Maceček    67. Hradil - Jantoš
Trenér: Martin Blahuta

Ze sestavy vypadli zranění nebo nemocní Lamoš, Lachowicz, Pieszka, které nahradili brankář Kreželok, Grochal a Walica. Na lavičku usedl kanonýr Maceček a Jantoš Tomáš.
        Nabuzení hosté měli už ve čtvrté minutě stoprocentní gólovou šanci, ale Bolek s Brzuchanskim to vyřešili špatně a golman Kimla nemusel ani zasahovat, míč z malého čtverce skončil nad břevnem. Ve 13.minutě  Klus z  hranice „16“ vystřelil přesně, ale brankář Kimla vytěsnil střelu na roh. V 15.minutě se ještě skóre z pohledu domácích neměnilo, ale po té přišla desetiminutovka hrůzy pro svěřence trenéra Blahuty, ve 21.minutě chyboval Grochal a trestal Dobiáš 1:0, ve 26.minutě Pavlík zvyšuje na 2:0 pro Bašku a ve 32.minutě upravuje znova Dobiáš na 3:0. Po třetí inkasované brance přichází na hřiště Maceček, ale do kabin se jde za zcela zaslouženého stavu 3:0 a v kabině Hnojníka je dusno.
        Hostům pohovor v kabině asi moc nepomohl, protože už ve 48.minutě odmítl hattrick Dobiáš. V 51.minutě sice Bauman z trestného kopu chytře obestřelil zeď,ale brankář Bašky byl pozorný. Kanonýr  Dobiáš se gólově neprosadil ani v 53.minutě a tak naději hostům dal v 57.minutě Bauman z penalty 3:1. Jenže další chyby v obraně a v 63.minutě svítí na tabuli hrozivých 5:1, to se trefil podruhé v zápase Pavlík a Kocúr. Hosté už hráli za stavu 5:1 vabank a Maceček dvěmi brankami ještě oživil naději. I přes další šance v závěru na obou stranách se skóre 5:3 už nezměnilo. Diváci tak viděli 8 branek a zajimavý zápas. V dalším kole přivítáme Sedliště a bude to přímý souboj o osmé místo.
Martin Blahuta:( vyzitka trenéra ....) „Na umělecký dojem bychom asi vyhráli, držení míče bylo na naší straně, ale udělali jsme spoustu chyb a zaslouženě prohráli. Určitě by se utkání od čtvrté minuty vyvíjelo jinak, prostě to se musí proměnit. Mrzí mě, že jsme tréninkovou pohodu ani podruhé neproměnili v body, ale dnes k nim bylo daleko a za stavu 5:1 se schylovalo k debaklu. Tak snad výjde třetí pokus proti Sedlištím.“

FOTOGALERIE JARO 2022 .... A FOTOGALERIE HNOJNÍK JARO 2022 ....