Rozhodčí: Ražný -  Kiška, Kramný
Diváci: 98
Klus – Brzuchanski, Bauman, Probosz, Hradil – Rakus, Bolek, Rusnok, Příborský – Zábelka, Lachowicz
Střídání:  46.  Zábelka - Walica
Trenér: Martin Blahuta     (nebyl přítomen, jen určení sestavy) – utkání koučoval Jiří Kozel
                       Do utkání nezasáhlo 8 hráčů z kádru (Lamoš, Glac, Jantošové, Moškoř a především Kozel, Rusz a Maceček) a na lavičku neusedl ani trenér Blahuta (poznávací zájezd ...., změna termínu na neděli neproběhla). Sestavu rada starších v kabině změnila (Klus – Brzuchanski, Bauman, Hradil – Probosz, Rusnok,Lachowicz, Bolek, Příborský – Zábelka, Rakus) a bohužel už v 19 minutě bylo po zápase, to aspirant na postup Petřvald vedl 3:0. Do poločasu završil hattrick Večeřa a domácí vedli 4:0.
                     Do druhého poločasu už nenastoupil zraněný Zábelka, kterého nahradil Walica, který na toto utkání a možná i na závěr jara obnovil svou kariéru. V 58 minutě to už je 5:0 a po té Hnojník Rusnokem zaznamenal jedinou střelu v utkání, ale ta místní ikonu v brance Petřvaldu Janču nemohla překvapit. Po brance na 6:0 odstoupil z utkání Příborský (sval) a Hnojník tak dohrával v desíti lidech, na lavičce byli už jen trenér Kozel a vedoucí týmu Milan Jantoš. Ostudná porážka 7:0 je tak ještě milosrdná. V sobotu proběhne domácí loučení se sezónou 2022/23 s Věřňovicemi a pokud chceme v tabulce DOMA skončit na prvním místě, tak musíme zvítězit!
Martin Blahuta: „Zhlédl jsem kvalitní záznam z utkání a nemá cenu utkání hodnotit!“