Branky:     4. Janeček                1:0
Rozhodčí: Tomai -  Herda, Juraidová – Delegát : Petroš
Diváci: 118 z toho 5 našich fans ….
Klus – Glac, Kozel,Hradil – Brzuchanski, Bolek, Bauman, Lachowicz,  Rakus – Příborský, Probosz
Střídání:  55. Probosz – Maceček    61. Rakus - Rusnok
Trenér: Martin Blahuta
                           Oldřichovice v jarní části ztratily téměř jistý postup, ale se soutěží se hráči rozloučili vítězstvím 2:1 a v tabulce DOMA předskočili Hnojník o jeden bod a berou druhé místo. Hnojník venku tápe a nejinak tomu bylo i dnes, a tak před posledním kolem v Bašce mají svěřenci trenéra Blahuty venkovní bilanci 12 2 2 8 15:28 8 a patří nám 12 místo.
                          Utkání začalo rychlou brankou v síti Kluse, už po 203 sekundách proměnil centr Janeček, a svěřenci trenéra Koloničného vedou 1:0. Na 2:0 pro domácí zvyšuje opět Janeček a na světelné tabuli v útulném areálu svítí čas 33:20. Poločas tak končí zaslouženým vedením Oldřichovic v poměru 2:0.
                         Do druhého dějství nastoupili hráči Hnojníku jako vyměnění, aktivní hrou už v 51 minutě střílí kontaktní branku Bolek po přihrávce Probosze a naši fanoušci věří v obrat. A ten se mohl naplňovat v 62 minutě, ale střídajícího Macečka vychytal veterán Bašanda. I náš golman Klus držel naděje na dobrý výsledek, zvlášť v 71 a 85 minutě předvedl skvělé zákroky. A když v 88 minutě opět Maceček netrefuje zařízení, tak utkání končí vítězstvím 2:1 a náš tým si připisuje jedenáctou porážku sezóny ( 25 11 3 11 55:50 36 -3) a s touto vyrovnanou bilancí nám patří zatím sedmá příčka, kterou budeme chtít udržet i po zápase v Bašce, ale to znamená vyhrát a to nebude lehký úkol, protože Baška je týmem jara a už jí patří čtvrtá příčka.
Martin Blahuta: „Nezvládli jsme začátek utkání, postupně jsme se zlepšovali, ale do poločasu jsme si prakticky nevytvořili žádnou šanci. Ve druhém poločase jsme možná byli i lepší, ale aspoň na bod to bohužel nestačilo. Tak snad zakončíme vcelku dobrou sezónu dobrým výsledkem v Bašce!“

FOTOGALERIE JARO .... ARCHIV SPOLEČNÝCH FOTEK ....