Smetana – Malý, Velička, Kocián, Krpec  –  Jukl, Vandas, Trčka – Matula, Musálek,  Kaulinec
Připraveni: Baszczyňski – Janota, Kolář, Quitt, Hromádka, P.Klečka, P.Klečka
Střídání :  60. Matula – Kolář        66. Malý – Quitt    79. Velička - Janota
Trenér: Martin Blahuta
                       Přestože tým FKS zajížděl na půdu lídra 1.B.třídy do Vendryně ( tři vítězství – v Hnojníku 3:1,doma Inter  Petrovice 5:3 a v minulém kole v Oldřichovicích 1:0), tak trenér Blahuta změnil tradiční rozestavení 4 4 2 na ofenzivní 4 3 3! A snaha soupeře překvapit vyšla jen v prvním poločase. To trojice útočníků měla po gólovce, Musálka vychytal už ve druhé minutě brankář Kolarczyk, Matula ve čtvrté minutě trefil břevno a dorážku nezvládl Jukl, no a Kaulinec trefuje ve 30. minutě tyč. Místo našeho vedení, otevírá skóre utkání na tragickém hřišti ve 38.minutě Klus 1:0! Ve 42.minutě předvedl domácí kapitán fotbalovou parádu, naštěstí jeho lob ze 30 metrů skončil na břevně. Za hru v prvním poločase jsme si nezasloužili prohrávat, ale skóre 1:0 je dílem efektivity domácích.
                     Jestliže v prvním dějství, hrál tým FKS více než vyrovnanou partii s vedoucí Vendryní, ve druhém už bylo vidět, že domácí měli navrch. My jsme si nevypracovali žádnou šanci a domácí trestali naše chyby, v 64. minutě zkrat stopéra Veličky trestal Pliska 2:0 a v 89.minutě chyboval i zkušený Janota a Sikora uzavírá skóre tohoto utkání na 3:0. V tabulce jsme klesli na desátý flek, vylepšit si ho můžeme v sobotu doma proti posledním Mostům.
Martin Blahuta: „ Byli jsme už konečně téměř kompletní, v prvním poločase jsme si vypracovali tři výborné šance, byli jsme lepším týmem a i přes poločasový výsledek 1:0 jsem věřil v obrat. Jenže za druhý poločas jsme si nezasloužili bodovat, tentokrát mi tam chyběla touha a zarputilost. Teď nás čekájí sice poslední Mosty, ale pokud předvedeme takový výkon jako ve druhém poločase budeme mít velký problém, zvlášť když zase budeme oslabení.