Rozhodčí:  Poledník –  Zavodný , Vykopal

Smetana – Kocián, Velička,Malý, Krpec  –  Jukl, Vandas, Trčka – Petržela, Musálek,  Kaulinec
Připraveni: Baszczyňski –Quitt, Hromádka, P.Klečka, P.Klečka
Střídání :  60. Smetana – Baszczyňski    60. Petržela – Pe.Klečka    68. Krpec – Pa. Klečka
                68. Trčka – Hromádkas            78. Vandas – Quit
Trenér : Martin Blahuta

Po porážce s první Vendryní v poměru 3:0, jsme v pátém kole narazili na poslední Mosty, které trénuje Petr Baumann a v brance nastupuje náš bývalý hráč Franta Musil. I tentokrát jsme museli míchat se sestavou a dokonce jsme využili Jana Petrželu, hráče z našeho dorostu.
                             Už ve druhé minutě utkání Musálek našel nádherným dlouhým pasem Kaulince a ten chladnokrevně otevírá skóre utkání 1:0. O minutu později trefuje Kaulinec tyč, hosté v 6.minutě břevno a poté i boční síť Smetanovy branky. Naštěstí pro náš tým je to už v 10.minutě 2:0, když prudký centr Trčky si srazil do vlastní sítě stopér Šafařík. Do poločasu už další branka nepadla, i když příležitosti na to byly na obou stranách, ale dvakrát svou šanci nevyužil Kaulinec, jednou Petržela a hosté ve 40.minutě trefují znovu břevno.
                             Druhý poločas začal Kaulinec střelou do tyče a po té se do střelecké listiny zapisuje mladíček Petržela – 3:0. Když v 53.minutě zvyšuje Musálek už na 4:0 a Kaulinec na 5:0 dostávají příležitost naši mladí hráči Baszczyňski, bratři Klečkové, Hromádka. V 74.minutě  svou desátou brankou v sezóně navyšuje  skóre utkání na 6:0 Kaulinec. Poslední naší branku v tomto  podprůměrném utkání vsítil střídající Quitt, který v závěru musel pro svalové zranění odstoupit. Hosté v 83.minutě zaslouženě zaznamenali alespoň čestný úspěch, když se trefil párádně Kufa. Stínem tohoto utkání je zranění Smetany, Krpce, Quitta , body sice zůstaly doma, ale fotbalová podívaná to moc nebyla. V dalším kole zajíždíme do Hnojníku.
Martin Blahuta: „ Po pěti kolech máme 7 bodů, žádná sláva ani žádná hrůza. Bohužel pořád měníme sestavu, pokaždé chybí někdo jiný a na hře je to vidět.Byly to dnes opravdu jen povinné získané body, proti soupeři, který asi moc bodů na podzim nezíská. A kolik jich uděláme my? tak to je na věštění z křišťálové koule."

FOTOGALERIE PODZIM 2021 .... PODZIMNÍ ČLÁNKY ....