Smetana – Burda, Jukl,Krpec, Morys – Svobodník, Vandas, Musálek, L.Baran -  Říha, Vlček
                46.L.Baran – Trčka
                46. Říha – Kaulinec
                46.Vlček – Kocich        Trenér : Martin Blahuta
Gongol – Březina, Lýsek,D.Dobiáš, O.Skotnica – Matula ( 80.Bezecný ),V.Škola ( 64.M.Causidis) ,M.Hlaváč, L.Somr – Zabelka (83. Vrábel ),Pařenica   Trenér : Korabík, B.Causidis

FKS se pravidelně dostává do finále okresního poháru a nejinak tomu bylo i letos. V prvním kole svěřenci trenéra Blahuty senzačně vyřadili celek krajského přeboru Brušperk v poměru 4:1..... Náš dnešní soupeř DOBRATICE, který ze druhého místa 1.A.třídy odmítnul  postup do KP, vyřadil v „semifinále“ Nýdek jednoznačným skórem 1:6.....
                         Naše sestava doznala  značných změn proti smolnému utkání s Palkovicemi, volno v prvním poločase dostali Michna, Trčka, Kaulinec a Kocich. I Dobratice nechaly odpočívat Tesarčíka, Bélu, Boráně, Causidise a Škapu. FKS v další nové sadě dresů od fa ZINA od začátku nestačila na výborný celek Dobratic, kvalitní hru hostů režírovali především Hlaváč a Pařenica. Po neproměněných šancích Zabelky a Březiny ze druhé a páté minuty se  už v 8.minutě prosadil střelou z po za pokutového území Pařenica 0:1.Ve 22.minutě to už je opět po brance Pařenici 0:2.Až ve 28.minutě jsme zaznamenali střelecký pokus na naší straně, jenže Musálkův trestný kop skončil těsně vedle Gongolovy svatyně. Kontaktní branka mohla přece jen přijít v rozmezí dvou minut, nejdříve Juklův parádní volej vychytal Gongol a po té zaváhání brankáře hostí nepotrestali Morys ani L.Baran, přitom stačilo trefit prázdnou bránu. Poločas tak končí 0:2.
                       Do druhého poločasu se na výborně připravenou hrací plochu ( už máme novou kosačku ) dostaly stařičské opory Michna, Kocich, Trčka a Kaulinec ...., a obraz hry se se zásadně změnil, už jsme byli výborně hrajícím Dobraticím více než vyrovnaným soupeřem. Ve 47.minutě to po střele Musálka jen zahučelo v ochozech, kde se fandilo a povzbuzovalo na obě strany, fandové Dobratic jsou opravdu skvělí, ale tentokrát měli tvrdou konkurenci v našich fans, které režíroval jako vždy Petr Weissmann.V 51.minutě se dostal do gólovky mladíček Svobodník ( půl roku hostoval v Dobraticích ), ale netrefil zařízení jen o milimetry. A po té začaly padat branky jak na běžícím páse, Skotnica 0:3,Svobodník 1:3,Kaulinec 2:3 a v nastaveném čase opět Pařenica 2:4. Poslední branka utkání byla z penalty po faulu na Michnu a tu bezpečně proměnil .... na konečný výsledek prvního finalového utkání Kaulinec 3:4. V jarní odvetě budeme věřit v zázrak, tak jako se nám podařil proti Brušperku.
Martin Blahuta: „ Byl to nejlepší tým proti komu jsme v poháru hráli ( Věřňovice, Oldřišov,Brušperk  ) a to ještě své opory jejich trenéři šetřili, zvlašť u Tesiho mě to mrzí :). Ve druhém poločase jsme dokázali, že fotbal v našem podání má hlavu i patu, po těch střeleckých nezdarech v OP ( Kozlovice, Palkovice ) jsem za vstřelené branky rád a věřím, že nám to bude střílet i v sobotu v Liskovci. Na pohárovou odvetu je dost času, ale určitě tam pojedeme na jaře překvapit.“