1.KOLO POHÁR ČESKÉ POŠTY BRUMOV : MFK F-M 0:3 ( 0:2 )

Rozhodčí: Boček – Richtár, Šafrán
ŽK: Juřica ,Horáček,. Martinka –Matúš, Švrček
Diváci: 350.

Prepsl – Ilko, Uvíra, Literák, Švrček – Mozol ( 84. Talián), Žídek, Ďurica, Zapalač – Gavlák ( 69. Soukup), Matúš ( 52. Uškovič). Trenér: Vladimír Goffa.

MFK F-M zaslouženě postoupil do druhého kola Poháru České pošty po tříbrankovém vítězství na půdě divizního Brumova ! Už od úvodních minut plnili valcíři roli favorita , v šesté minutě se jen zastřeloval Žídek,ale v 9.minutě po nacvičeném rohu sklepl míč pro Matúše Žídek a jedna z osmi nových tváří Matúš překonává Urbánka poprvé 0:1. Pojistka našeho vedení mohla přijít už v 19.minutě ,ale Mozola domácí golman vychytal.Aktivní Mozol našel ve 21.minutě Gavláka,ale ten mířil mimo tyče . Ve 23.minutě předvedl Prepsl zákrok dne ,když zlikvidoval  samostatný nájezd Kořeneka ! Domácí vycítili šanci něco z výsledkem udělat ,ale naštěstí po akci Zapalače se dvě minuty před poločasem prosadila další slovenská posila Ilko 0:2 a tak končí i první poločas .
Celý druhý poločas měli naši hráči pod kontrolou a po příchodu Uškoviče se ještě více zvýšila naše ofenzivní síla!  A právě Uškovič se v 59.minutě ocitl v gólové šanci,jenže brankář Urbánek vytěsnil jeho střelu na roh. I v 68.minutě byl domácí golman na místě , po standartce Ďurici lízl míč hlavou Gavlák,ale byl z toho pouze další roh . Brumov byl nebezpečný především z trestných kopů,ale bývalý hráč Lipiny Juřica se naštěstí neprosadil. V 76.minutě výborná spolupráce Ďurica – Uškovič brankou nekončí a branky jsme se nedočkali ani v 80.minutě, to střídající Soukup nejenže z dobré pozice netrefil branku,ale dokonce přestřelil ochranou síť ! V 84.minutě se už naši skalní fandové radovali pořetí a znovu se prosadil nový hráč v našich barvách Uškovič 0:3 ! V závěru měl na kopačce další branku Uškovič,ale stav 0:3 už byl konečný ! Nejlepší hráč na hřišti a kapitán Lipiny Petr Literák tak dovedl svůj tým do druhého kola Poháru České pošty ve kterém se střetneme s Blanskem,ti postoupili přes HFK Olomouc až po penaltách ! Teď už se začíná tým trenéra Goffy připravovat na důležitý vstup do FNL proti nováčkovi z Opavy !