Branky :  8. Svěnčík                            0:1
               83. Svěnčík                          1:3
               90. Hudec                            1:4
Rozhodčí :  Žáček Marek - Pobořil Radek, Chýlek Martin
Divácí : 108
Pohludka -  Béla, L.Klesniák, Lýsek, Dobiáš –  Skotnica, Gongol, Škola, I.Klesniák ( 46.Světlík ) – Somr,Causidis Trenér: Martin Blahuta

Utkání hraného za deště začalo opatrně z obou stran a mírným tlakem domácích, který nebyl korunován brankou,i když v 5.minutě se po centru Bély dostal k hlavičce kapitán Causidis, jenže brankář Vratimova si z ne moc umístěnou střelou poradil. Už za minutu se nejlepší hráč utkání Causidis dostal znovu ke střele, jenže míč z jeho levačky skončil těsně vedle. Gól visel na vlásku a taky už v 8.minutě  se ho promoklí fanoušci dočkali, bohužel z něho neměli moc radost, protože ho vsítili Svěnčíkem hosté 0:1! Obdržená branka těžce poznamenala družinu trenéra Blahuty a v 16.minutě mohlo být i hůře, naštěstí gólovou střelu vykopl z brankové čáry Béla. Ve 36.minutě to už bylo zaslouženě 0:2, když se prosadil kapitán Vratimova Pešek. Aktivní Causidis se snažil něco s výsledkem udělat, jeho střela však ve 37.minutě skončila v ochranné síti.Ve 40.minutě chybělo štěstíčko aby se dorážka Školy dokutálela do sítě, chyběly jen milimetry. Ve 41.minutě už mohlo být po zápase, Pařenica však se svou gólovou naložil velice špatně. Do šaten se mohlo jít Dobraticím přeci jen trochu lépe, ale brankář hostů se proti střele Školy vyznamenal a tak bylo v domácí kabině dusno.
           Zněny v sestavě ( I.Klesniáka vystřídal Světlík ) a změny v rozestavení ( Gongol se přesunul do obrany a Lýsek do zálohy ) týmu evidentně pomohly a výborně fandící příznivci domácích viděli ve druhém poločase nebývalý tlak Dobratic ! Ve 49.minutě se ještě Marián Causidis neprosadil, protože jeho jedovka skončila nad břevnem, ale důraz Mariána slavil úspěch v 59.minutě – sníženo na 1:2. Nikdo v té chvíli by na fyzicky odpadlý Vratimov nevsadil ani korunu, že výsledek udrží! Až do 83.minuty jsme měli neuvěřitelných 10 příležitostí jak překonat hostujícího brankáře ! Pětkrát se o střelu bez úspěchu pokoušel Causidis, třikrát Somr a dvakrát Světlík ! Zvlášť akce v 69.minutě po ose Causidis- Somr zvedala diváky ze sedadel a v 80.minutě znova Causidis vymyslel gólovku pro Světlíka, jenže ten selhal a kopal se jen roh a taky se mohl kopat hrob pro první porážku v sezóně 2015/16 ! Hosté se poprvé dostali za půlicí čaru až v 83.minutě, podklouznutí Lukáše Klesniáka s přehledem využil Svěnčík a krutý stav 1:3 je na světě! Už ani snížení nepřijemného stavu se fanoušci nedočkali, ikdyž střely Somra a Školy k tomu mohly vést. A tak aby toho nebylo málo, hru vabank Dobratic potrestali hosté čtvrtou brankou, autorem byl střídající Hudeček. Po nadějné letní přípravě tak přichází těžké vystřízlivění, snad porážka byla zapříčiněna neúčastí klíčových hráčů Tesarčíka,Uherka,Koláře a Hlaváče. Ztracené body se tak Causidis a spol. pokusí získat v dalším kole v Dolní Datyni ( sobota 22.8. 17:00 )!

Martin Blahuta : „ Toto utkání mělo dva odlišné poločasy, v prvním jsme po obdržené brance totálně odešli a výsledek poločasu byl ještě pro nás milosrdný! Ve druhém jsme Vratimov téměř nepustili na naši polovinu, vstřelili kontaktní gól a já byl skálo pevně přesvědčený,že nejen že vyrovnáme,ale i celé utkání otočíme. Jenže špatná koncovka a individuální chyba u třetí branky rozhodla, že to nebude moje šťastná premiéra na lavičce Dobratic. Vymlouvat se,že nám chyběli 4 hráči je zbytečné. Plusem utkání je, že jsme soupeře přejeli fyzicky, jenže fotbal se hraje na branky a v tom byl soupeř efektivnější a tak vyhrál zaslouženě a mi tak nezbývá než týmu trenéra Hořínka pogratulovat!"

JAK TO BYLO S VRATIMOVEM V LOŇSKÉ SEZÓNĚ  ....
PŘED UTKÁNÍM ....
FOTOGALERIE 1 .... FOTOGALERIE 2 ....
Z WEBU VRATIMOVA .... Z WEBU DOBRATIC ....

Dobratice - Vratimov 1:4 (0:2) ....
Branky: 59. Causidis Marián - 8. Svěnčík Marek, 35. Pešek Radim, 82. Svěnčík Marek, 90. Hudec Tomáš
Rozhodčí: Žáček  - Pobořil , Chýlek
SESTAVA 1.POLOČAS
FANOUŠCI LIPINY NA MĚ NEZAPOMĚLI !
15.08.2015 17:00 9 Dobratice X 7 Vratimov 1 : 4 tráva zápis uzavřen delegace
15.08.2015 17:00 10 Veřovice X 6 Čeladná 1 : 1 Ženklava zápis uzavřen delegace
15.08.2015 17:00 11 Stonava X 5 Staré Město 1 : 2 tráva zápis uzavřen delegace
15.08.2015 17:00 12 Dolní Lutyně X 4 Sedliště 2 : 1 tráva zápis uzavřen delegace
15.08.2015 17:00 13 Hrabová X 3 Petřvald n. M. 1 : 0 tráva zápis uzavřen delegace
16.08.2015 17:00 1 B. Albrechtice X 2 Brušperk 0 : 1 tráva zápis uzavřen delegace
16.08.2015 17:00 14 Bystřice X 8 Dolní Datyně 2 : 1 tráva zápis uzavřen delegace