Branky:        10. Baumann ( penalta )    1:0
                    23. Klus                             3:0

Diváci : 68

Kocich -   Malý, Musil, Jukl – Musálek, Krpec, Vlček, Michna  –  Burda, Kaulinec,Trčka
Střídání : 17.Vlček – Kolář    17. Malý – Volný    77. Kolář – Blahuta
Trenér : Martin Blahuta
                             Na lídra 1.B. třídy ( Hnojník  9 0 0  30:7  27 ) jsme vyrukovali s ofenzivní sestavou a rozestavením  3 – 4 – 3. Opět chyběla brankářská jednička Vavříček (bez komentáře), zranění Végh,  Strakoš, hokejista Sluštík a nemocný Míček. Do branky se tak potřetí v sezóně měl postavit Petr Rybář ( Záblatí 3:4, Petrovice B 5:4 ), ale na utkání bez omluvy nepochopitelně nedorazil a tak místo v brance zaujal opět jako proti Sedlištím P.Kocich,ten tak citelně chyběl v poli, a když v 17.minutě odstoupili pro zranění Malý a Vlček zbylo nám už jen torzo týmu, které nedokázalo vzdorovat výbornému soupeři.
Naše základní sestava s věkovým průměrem 25,5, byla hvězdnému týmu  Hnojníku ( Baumann  40, Škola 37, Rusz 33, Oborný 36,  Klus 34, Zábelka 31 atd.) vyrovnaným soupeřem pouze v úvodu zápasu. Utkání hodně ovlivnila rychlá branka Baumanna z penalty, to už v páté minutě zbytečně fauloval Musil 1:0. V 11.minutě,  mohlo být srovnáno, kanonýr Kaulinec svou gólovou příležitost neproměnil a v 17.minutě už to bylo 2:0 po brance Zábelky. Do poločasu jsme ještě jednou inkasovali, přišli o dva zraněné hráče a výsledek 3:0 byl ještě díky Kocichovi milosrdný.
                           Naděje na přijatelný výsledek trvala jen do 57.minuty, než vyrobil F.Musil druhou penaltu, byl vyloučen a Baumann zvýšil na 4:0. Konečný výsledek se vyšplhal až na 6:0, poprvé v sezóně jsme nevstřelili branku, ale i tak Kaulinec je dál se 13 brankami nejlepší střelec soutěže, ale už se na něho dotahuje s 11 brankami Zábelka. A to ještě chyběl osmigólový střelec Maceček (39). Za týden přivítáme třetí tým tabulky Oldřichovice a budeme věřit, že se nám vyprázdní marodka a budeme důstojnějším soupeřem než dnes v Hnojníku. Pozor utkání začíná už ve 14:00.

Martin Blahuta: „Porážku beru na sebe, chtěl jsem hrát s Hnojníkem otevřenou partii, jenže na ztráty hráčů těsně před zápasem a v průběhu utkání jsem měl reagovat jiným rozestavením. Asi už teď můžu poblahopřát Hnojníku k postupu, mají výborný tým. Ve zbývajících třech utkáních musíme bodovat minimálně 4 body, zůstat v tabulce pravdy alespoň na 0 a přes zimu vyřešit problémy uvnitř klubu (muži – SD – MD), aby byl stařičský fanoušek spokojen. Je potěšující kolik našich fandů nás zase do Hnojníku doprovázelo, díky za to.“