10.KOLO METYLOVICE : PALKOVICE 4:1 ( 4:0 )

27.Kopčák 4:0
            82.Kaulinec 4:1
Rozhodčí : Z.Mudra,Pokluda,Zeman

Smolík - T.Vyvial ( 70. Andrle ),R.Merta,Galásek - Skurka ( 51. Brantal ),J.Merta,Lesniák,Guzsi - Poledník ( 65.Habrnal ),Kusý,Kaulinec

K dlouhodobě zraněnému Janovi Huškovi přibyl těsně před utkáním i Závodný a kariéru nepochopitelně ukončil Musil.A aby toho nebylo málo, tak jsme už v 10 minutě prohrávali 2:0 ! Ve 23. minutě to bylo už na ručník -prohráváme 3:0 ! Jiskřičku naděje mohla přinést 26 minuta, Lesniák nachází Kusého a ten s přehledem překonává Valase, ale zelinář ( pomezní Pokluda ) zvedá praporek - má totiž v TIP LIZE 1 a nerad by o ní přišel ! Hned z protiútoku zvyšují Metylovice na 4:0 a místo naděje je po zápase, zvlášť když ani Kaulinec a ani Poledník své " tutovky " neproměňují.
V kabině je ponurá nálada, naděje na zvrat je mizivá.Domácí ve druhé polovině polevili, přicházejí šance na obou stranách, ale brankáři jsou na místě.Naše šance ? 78. Kaulinec - nic a v 81 minutě Habrnal jen dokázal, že zahodit se dá opravdu všechno ! Naše čestná branka z kopačky Kaulince v 82. minutě stanovuje konečný výsledek na 4:1 a pád už na 13 sestupovou příčku !!!!!!!
Martin Blahuta : " Děkuji rádoby fanouškům za dárek " BLAHUTUV ŠPALEK " škoda , že mi ho někdo ukradl.Nemám sílu cokoliv hodnotit - výsledek hovoří za vše !