Branky  :    4. Musálek ( penalta )          0:1
                73. Lipka                              1:4

Diváci : 38 ( z toho 18 ze Staříče !!!! )
Smetana – Krpec, Jukl, Strakoš, Michna – Burda, Musálek, Vandas, Trčka – Svobodník, Kaulinec
Střídání :    63.Trčka – Kolář            69.Michna – L.Baran
                   71. Svobodník – Říha    80. Strakoš – Urbiš    Trenér : Martin Blahuta

Vítězná sestava z Bašky se nezměnila a vítězná série se přenese i do jarních bojů, kde nejsme bez šancí na postup do 1.B.třídy, a i proto se v listopadu budeme dál udržovat v kondici .....Soupeři jsme vrátili porážku i s úroky z posledního jarního kola, kdy jsme už jako zachráněný celek v OP podlehli Neborům 4:1 .....
              Už ve třetí minutě vystihl Kaulinec chybnou rozehrávku domácí obrany, byl faulován v pokutovém území a nařízenou penaltu bezpečně proměnil Musálek 0:1.Přišly i další naše šance, ale ty postupně neproměnili Svobodník, Musálek i ostrostřelec Kaulinec. Nebory byly v ofenzivě skvělé, ale jejich hráči ( Faruga, Vranka, Stec ) si vylámali zuby na vynikajícím golmanovi Smetanovi. Lukáš Smetana si tak vysloužil za první poločas odpustek u trenéra za pozdní příjezd na utkání, ( nestihl odjezd autobusu a autem místo do Nebor přijel do Vendryně .... ). Za to domácí defenziva dělala chybu za chybou a toho využil dvakrát Kaulinec a do kabin se šlo za stavu 0:3 a to ještě Kaulinec trefil tyč a dvakrát „zedničil“.
                A v neproměňování šancí se pokračovalo i ve druhé půli, a znova u toho byl Kaulinec a na straně domácích Faruga a Lipka, „Koty“ dál předváděl úžasné zákroky. V 66.minutě to už je 0:4, Svobodník našel obloučkem Kaulince a ten střílí svou třetí branku utkání. Ani tentokrát si Smetana neudržel čisté konto, v 73.minutě se trefil Lipka a takový gól už nikdy nedá, neskutečně trefený míč téměř od rohového praporku 1:4.Kaulinec však drama odmítl a v 77.minutě naplňuje přání našich skvělých fans „ déjte jim bůra“ které zní hlavně z úst Petra Weismanna! A aby to bylo pro domácí ještě krutější, tak v úplném závěru po samostatné akci zvyšuje Kaulinec na 1:6, je to jeho pátá branka v utkání a celkově osmnáctá na podzim – BRAVO ! Říjnová bilance svěřenců Martina Blahuty je skvělá 4 4 0 0 17:4 12 a celkově jsme na podzim uhráli 22 bodů a tím to bodovým ziskem přezimujeme na třetím místě tabulky a jaký bude náš odstup od Lískovce a Kozlovic se dozvíme až v podzimních dohrávkách ( sobota 3.11. Písek – Lískovec a Bukovec – Kozlovice ).
Martin Blahuta: „ Výsledek je pro domácí fakt krutý, určitě nebyli v zápase horším týmem, ale my jsme měli v brance famózního Lukáše a v útoku kanonýra taky Lukáše. Jsem rád, že kluci v podzimních utkáních pochopili, že když se k zápasům přistoupí zodpovědně tak se výsledky dostaví,kdyby ještě i tréninková docházka se zlepšila, byl by to tým na postup. Chtěl bych klukům za celý podzim poděkovat, ale k hodnocení se ještě vrátím v dalších dnech, nám sezóna končí až posledního listopadu a začne už 8.ledna, chceme se pokusit porvat, o to co po porážce ve čtvrtém kole v Lískovci .... bylo scifi, ale ta naše série v posledních sedmi kolech nás nakopla a vytvořila se skvělá parta ...., takže uvidíme.

FOTOGALERIE ....   PODZIMNÍ VÝSLEDKY FKS ....