11. kolo PALKOVICE : VÁCLAVOVICE 3:3 ( 0:1 )

76. Lesniák ( penalta ) 2:3
82. J.Merta 3:3
Rozhodčí : Černoevič A., Konderla
Diváci : 75

Palkovice : Smolík - Galásek,Minarčík,Závodný - Kusý,Huška,Lesniák,J.Merta - Skalický,Musil,Marciňa ( 73. Habrnal )
Trenér : Martin Blahuta

Václavovice : Ometák - Bebenek,Kaczmarcik,Vítek,Berta - Langer,Bednář,Habernal,Ludvík -Swider,Jelonek
Trenéři: Bebenek,Sládek

Palkovice po dvou remizách ( Řepiště, Baška ) přeskupily řady, začaly výborně, ovšem zahazovaly jednu šanci za druhou ( 2X Musil,Skalický,Marciňa) ! A přišel trest : 30. minuta po chybě J:Merty hostující Langer otevírá skóre 0:1 ! Opět bylo v kabině domácích dusno, trenér Blahuta znovu přeskupil řady a Kusý už ve 49. mimutě srovnal ! V 52. minutě byl v " 16" sražen Musil , nepřesný rozhodčí ( na obě stany ) pískl penaltu, ale Skalický netrefil bránu ! A přišel další trest pro dobře hrající Palkovice : 57. Swider 1:2. 63. Bednář 1:3 !! V té chvíli by domácí kotel na svěřence trenéra Blahuty nevsadil ani pětník, ale Palkovice dokázaly že právem jsou na špici tabulky a po brankách Lesniáka a Merty bylo v 82. srovnáno 3:3 ! V drtivém tlaku už hostující brankář Ometák vše zázračně zneškodnil a tak body se dělily !
Martin Sládek ( trenér hostů ) : domácí byli herně lepší,ale z úvodního tlaku své gólovky neproměnili , za to my z ojedinělé akce otevřeli skóre ! V závěru už domácí jen srovnali pro nás na štastných 3:3 !
Martin Blahuta : Kolega to řekl za mě ! Měli jsme vyhrát, ale tolik chyb v obraně a ještě víc neproměněných šancí zaslouží trest ! Trenéři Václavovic zaslouží uznání za hodnocení utkání i výkonu rozhodčích , kdyby panovala všude taková atmosféra po utkání bylo by to super !