53. Yonov          2:2
              59. Kovačič        3:2
              78. Žondra         4:2

MFK F-M : Mihálek ( 80.Hill ) - Javorek,Cigánek,Coufal,Schroner ( 75.Musiol ) - Talián ( 46.Šigut ),Korneta - Hykel,Vlkanova ( 80.Paleček ),Hrošovský ( 46.Soukup ) - Kovařík ( 68.Mišenko ) Trenér : Milan Duhan

V konfrontaci druholigových týmu byli úspěšnější domácí ,přestože v poločase vedl náš mladý tým 2:1 ! Sice v  úvodní šanci utkání se ocitl znojemský Žondra,který mířil hlavou mimo tyče,ale úvodní branku utkání vstřelil po blafáku na golmana Andrejka Marián Kovařík 0:1. Naše předváděná hra v letní přípravě je na vysoké úrovni, pouze doplácíme na okénka v naší obraně a bohužel ve 24.minutě jsme nepokryli z po za šestnáctky střílejícího Kovačiče,který mířil přesně k tyči a Mihálek neměl šanci 1:1.Do kabin se však šlo za zaslouženého vedení Lipiny,ve 42.minutě malý velký muž Vlkanova předvedl fotbalovou parádu a ranou pod břevno nedal Andrejkovi šanci 1:2 !
Znojmo vyrovnalo už 53.minutě Yonovem,který bezpečně proměnil penaltu,kterou si chytře vykoledoval na Coufalovi Helísek ! Domácí na hřišti v Sedlci ( Znojmo absolvovalo soustředění v Břeclavi ) otočili stav utkání po hodině hry, Kovačič svou křižnou střelou olízl tyč a rozvlnil síť 3:2 ! Snaha o vyrovnání končila na pokutovém území,větší šanci jsme si již nevypracovali a tak soupeř ještě v 78.minutě přidal potvrzující branku, střelcem branky se stal aktivní Žondra,který pohotově dorazil střelu Yonova 4:2 ! Ani za nepříznivého stavu jsme nesložili zbraně, dál jsme byli více než vyrovnaným týmem,ale ex ligové Znojmo si vítězství už nenechalo vzít ! Holt na ligové týmy nám to jde lépe ! V úterý se náš tým rozdělí na dvě party, jedna zamíří do Olomouce na HFK a ta druhá změří síly s rezervou Opavy !
Milan Duhan : „ Pro naše mladé hráče to byl vynikající zápas se silným soupeřem ! Hlavně v prvním poločase jsme hráli výborně , druhý už tolik krásy nepobral a po třech inkasovaných brankách jsme odešli poraženi,ale i tak jsem z týmem spokojen. Pro mladé kluky bojující o místo v druholigovém kádru to byla zkušenost k nezaplacení !“