12.KOLO 1.B. JESENÍK : HUKVALDY 4:0 ( 2:0 )

30.10.2017 16:14

NEDĚLE 29.10. 2017 14:00

                                  JESENÍK : HUKVALDY  4:0 ( 2:0 )
Branky:            15. Burger    1:0
                        36. Burger    2:0    
                        62. Burger    3:0        
                        65. Burger    4:0      
Rozhodčí :  Dvořák – Seidler, Picmaua
Sasín –  Chamrád, Procházka, Vicher, Ermis, Mlčoch ( 72.Válek )  - Tomek, Niemczyk ( 62.Kavka ),Velart, Galus – Volný    trenér : Martin Blahuta

                   Téměř totožná sestava a rozestavení, jak z povedeného,ale nebodového utkání s Veřovicemi, nastoupila za větrné vichřice v Jeseníku na hřišti mimořádných kvalit.Nastaly pouze dvě změny,brankáře Kavku ( museli jsme ho využít jako náhradního hráče do pole ) a Hubeňáka vystřídali v bílých dresech z logem HUKVALDSKÉHO PIVOVARU Sasín a Velart.Oba týmy se do prvního gólu zastřelovali, ze strany Jeseníku Horák a od nás Volný, brankáři byli pozorní.První nepozornost v utkání má svědomí AR2 Picmaua, ten chybným posouzením ofsajdu nepustil do gólovky Galuse: „vím,že to mají pomezní těžké, ale tentokrát to složité nebylo,stál jsem přesně v úrovni rozhodčího a hráčů,  ofsajd to nebyl ani omylem“ čertil se trenér hostů Blahuta. A tak místo možného vedení 0:1, prohrávají Hukvaldy po brance Burgera v 15.minutě 1:0.Ve 25.minutě mohl srovnat stav na 1:1 Volný, jenže trefil pouze boční síť po geniální přihrávce Niemczyka.Deset minut před poločasem zvyšuje znovu Burger na 2:0 a tak končí i první poločas ve kterém měli domácí silný vítr v zádech.
                   Trenér Hukvald zcela změnil sestavu i rozestavení do druhého poločasu s cílem, s výsledkem něco udělat : Sasín – Velart, Procházka,Ermis, Mlčoch – Chamrád, Vicher, Niemczyk – Tomek, Volný, Galus. V padesáté minutě měl na kopačce kontaktní gól Tomek,ale výborný centr Galuse poslal náš mladíček z „pětky“ mimo! V 61.minutě Volný dociluje po sklepnutí Chamráda branky, tu však „sudí“ Dvořák pro údajný útočný faul nesmyslně neuznává! „ To už raději ani nebudu komentovat, jen jsem rád, že chybu rozhodčího uznal i domácí trenér Takáč, a za to si ho nesmírně vážím.“ komentoval charakter trenéra Takáče, kouč hostů.  Frustrovaní hosté během tří minut inkasovali další dvě branky a bylo po zápase. Bílomodrým se nepodařila dát ani čestná branka, byť Tomek k ní měl hodně blízko a při penaltovém zákroku na Galuse se nepískalo. Po deváté podzimní porážce jsme dál právem poslední! Už nám zbývá poslední pokus o druhé podzimní vítězství doma 4.11. ve 14:00 se Starým Jičínem.
Martin Blahuta:  „Někdo poslední být musí, jsme tam asi právem, nedáváme šance, v každém utkání uděláme spoustu chyb. Na utkání jsme přijeli ve 13 hráčích, z toho dva gólmani a to je potom těžké nějak hru oživit. Jeseník vyhrál zaslouženě, pomoc od rozhodčích nepotřeboval, přesto přišla, ale rozhodčí nám to určitě neprohráli, prohráli jsme si tento další důležitý zápas sami. Už nebudu říkat, že to musíme příště zlomit, těch pokusů už bylo dost a zisk pěti bodů za podzim, je ostudou celého týmu, ale především je to moje vizitka. Možná bude mužstvo na jaře potřebovat nový impuls, ten můj nefunguje."

FOTOGALERIE .... WEB FOTBAL U NÁS .... SOUHRN KOLA Z DENÍKU ....

ROZHOVOR S JANEM ERMISEM .... JAK TIPOVAL PŘEDSEDA ....

  

 

 

 

© 2010 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode