13. KOLO FRÝDLANT B : PALKOVICE 2:3 ( 1:1 )

Branky :   1. Tošenovjan                        1:0
             62. Habrnal ( Guzsi )                1:2
             66. Musil ( penalta )                 1:3
             85. Somr                                2:3

Diváci : 60 - opět početná skupina palkovických fandů
Smolík - Galásek,Musil,R.Merta,J.Merta - Andrle ( 27.Brantal ),Lesniák,Kusý,Guzsi - Habrnal ( 75.Honěk ),Poledník (67.Slípek ) TRENÉR NA TRIBUNĚ : M.Blahuta

Palkovice zaspaly úvod utkání a zkušený Tošenovjan už ve 40. sekundě otevírá skóre utkání ! Svěřenci trenéra Blahuty, který díky disciplinárnímu trestu koučoval tým z tribuny působili jako by jim snad ani nedošlo, že hrají o záchranu : kupili chybu na chybu, bez důrazu,bez pohybu no prostě tragický úvod utkání ! Ještě , že měly Palkovice v bráně Smolíka , který mužstvo držel nad vodou celé utkání ! Až ve 22. minutě se hosté dostávají do první své šance, ale Habrnal v tutovce selhal. Přichází první střídání - Andrleho nahrazuje Brantal a hra Palkovic se přece jen zlepšuje a ve 39.minutě Poledník se ve skrumáži nejlepe orientuje a je srovnáno.Do poločasu mohly Palkovice překvapivě utkání otočit, ale Kusý ani Guzsi neobuli střelecké kopačky.Poločasové hromobití trenéra Blahuty mělo asi účinek, do druhého poločasu přišlo mužstvo jako vyměněné a v 62. minutě po nejkrásnější akci podzimu Guzsi nachází přesným centrem Habrnala a ten hlavou míří přesně do šibenice 1:2. O 4 minuty později je v "16" faulován Kusý ( odchází v zimě do Janovic ? ) a následnou penaltu bezpečně proměňuje Musil 1:3 ! V této chvíli je na ploše už jen jedno mužstvo - Palkovice, které mohly dvakrát zásluhou střídajícího Slípka zvýšit, ale ani jemu nebylo souzeno. Jiskřičku naděje vykřesal pro domácí hrající trenér Ivo Somr, který v 85. minutě prostřelil vše co mu stálo v cestě. Závěrečný tlak rezervy Frýdlantu už branku nepřinesl i díky výtečnému Smolíkovi ! Palkovice tak alespoň částečně napravily vítězstvím zpackaný podzim !
Martin Blahuta : "Předvedli jsme se jako mužstvo dvou tváří, první poločas byl z naší strany nezodpovědný a slabý, ve druhém poločase jsme se zlepšili ve všech směrech a zaslouženě zvítězili, ikdyž po úvodu utkání mi bylo všelijak jen ne dobře.Podzimních 13 bodů je pro mě velkým zklamáním, snad se to na jaře zlepší, už teď se na jaro těším ! Nebude vůbec lehké, výsledky posledního kola nás posunuly alespoň na 10. příčku ! Smutek z podzimu zůstává nejen při pohledu na tabulku, ale i ........... o tom však nechci mluvit.